Wpis z mikrobloga

mirki bo ja już nie wiem. chciałbym spróbować #simracing . Zarówno pojeździć w Dirt Rally jak i poczilować w ETS2. Rozważam albo G29/G920/G923 + ichniejszy shifter albo Thrustmaster T300 + TH8A. Ale z tego co czytam na necie to logitech ma kierownice wielkości do gokartów a T300 jest awaryjna i lepiej nie kupować używek. co zrobić, jak żyć?
  • 31
@mapache: Mam T300 od pół roku i jest w porządku, choć pedały mogłyby być lepsze. Hamulec już zmodyfikowałem byle jak, ale działa lepiej. Planuję jeszcze kiedyś kupić skrzynię simmasters. Jest tańsza o połowę od TH8A.
Ja na start polecam g29/g920 najlepiej używkę bo jakby ci się znudziło jak mi, to sprzedasz za tyle samo ile kupiłeś. Jak się wkręcisz to dopiero zainwestuj.
@Leniek: wydaje mi się że lepiej jest usunąć źródło ciepła niż dodatkowo chłodzić. o ile to zasilacz jest problemem że grzeje, bo jeśli to silnik generuje tyle ciepła no to wtedy wiadomo lepiej chłodzić silnik dodatkowo. albo zrobić obie rzeczy, wtedy zasilacz nie dostanie po dupie od ciepła silnika i silnik będzie chłodzony
@Leniek: hm to chyba kupię T300. mam drukarkę 3D więc będę w stanie nawet to ładnie zategować. szukałem TS-PC albo coś innego z zewnętrznym zasilaczem ale mało jest ofert na OLX, no i też droższe