Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj z mamą i mi powiedziała, że słyszała, że na wyborach młodzi byli opłacani 150zł od łebka żeby głosowali na KO.

No i w sumie wygrała ze mną tą kłótnie bo ja nie byłem w stanie przedstawić żadnych argumentów na to, że tak nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tvpis #bekazpisu
  • 31
  • Odpowiedz
@Pan_Janusz: Suabo. Do mnie Tusk przyjechał osobiście. Przywiózł nie tylko 150zł, ale i dwóch imigrantów. Właśnie myją gary po kolacji, a później idziemy się rozerwać na miasto w takich śmiesznych wdziankach ze świeczkami w pasku.
  • Odpowiedz
No i w sumie wygrała ze mną tą kłótnie bo ja nie byłem w stanie przedstawić żadnych argumentów na to, że tak nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robert_blaszczykowski: Bo nie udowadnia sie ze cos nie mialo miejsca tylko ze mialo miejsce. Popelniles tu blad logiczny ale w sumie w Polsce czesto sie go popelnia bo KK wykorzystuje go caly czas mowiac "udowodnij ze Boga nie ma".
empee - >No i w sumie wygrała ze mną tą kłótnie bo ja nie byłem w stanie przedstawić ...

źródło: my-job-here-is-done-bye

Pobierz
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: To najgorsze i dlatego nie lubię dyskutować o polityce z ludźmi karmionym propaganda z TVP. Zawsze kończy się to tym, że wiem, że #!$%@? głupoty, ale bez dowodów z neta nie jestem w stanie im tego wytłumaczyć xd
  • Odpowiedz