Wpis z mikrobloga

@woj_st: a jesteś w ogóle uprawniony do jakichś z tych grantów? Bo jeśli nie, to tak jakbyś się chwalił, że nie nachlałeś się jak świnia z kumplami, podczas gdy nie masz kumpli.
@woj_st: jestem bezdzietną lambadziarą. Nie dostałam nic od tego rządu. Dosłownie nic mi się nie należy, ponieważ #!$%@? ciągle jak głupia zamiast siedzieć na bezrobociu i robić sobie gowniaki. Kiedyś usłyszałam, że dzięki temu rządowi wyksztalcilam się za darmo, bo za peło trzeba było płacić (WTF). Pierwszego magazyniera skończyłam w 2015:D
@AnulkaS34d idź na bezrobocie i zrob sobie 4 gówniaki, będzie git zobaczysz ( ͡º ͜ʖ͡º) i za dosłownie oddychanie masz z marszu co najmniej 2000 zł, a od stycznia 3200 zł miesięcznie, no jak dla mnie deal życia xd a przecież 500 czy tam 800+ to tylko jeden z wielu socjali dla bezrobotnych matek. No mowie ci zrób tak będzie Pani zadowolona ( ͡º ͜ʖ
@woj_st: Pewnie każdy bezdzietny 30+ ma czyste rączki bo jest najbardziej #!$%@?ą grupą społeczną w tym kraju i musi dymać na gówniaki, stare baby, studentów, dodatki multikulti i 2 miliony ukraińców.
@woj_st: nie wzialem bo jestem bialym, bezdzietnym wyksztalconym kolesiem z zatrudnieniem i w tym panstwie gówno mi sie należy. Nie mam z tym w sumie problemu, ale chcialbym, aby nikomu sie nic nie nalezalo tylko trzeba bylo uczciwie pracowac zeby cos miec.

Uczciwie to nie znaczy ciezko, bo pracowac trzeba ale nie zapierdzielac.