Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest mi strasznie wstyd to pisać, ale jeszcze bardziej wstyd powiedzieć to komuś z mojego otoczenia. Jestem #rozowypasek lvl 29 mocno ogarnięta życiowo, tak samo jak mój #niebieskipasek tylko lvl 25. Staż związku prawie 3 lata. Mieszkamy ze sobą tak naprawdę od początku związku (wprowadził się po 2 tygodniach naszej relacji). Wszystko naprawdę było super. Życie erotyczne według mnie i jego też bardzo udane, praktycznie codziennie czasami mniej, ale on zawsze powtarza, że cieszy się, że ma kobietę, która tak bardzo lubi seks. Jak na babę mam ogromne libido i w poprzednich związkach po jakimś czasie stało się to częstym powodem sporów.
Mój chłop wczoraj poprosił mnie o poważną rozmowę. Myślałam, że chodzi to, że znalazł idealne miejsce na ślub (planujemy cywilny, nie chcemy mieć dzieci), bo mieliśmy problem ze znalezieniem czegoś w naszym klimacie. Mój niebieski powiedział, że od 10 miesięcy korzysta z usług transseksualnych prostytutek. Bo jak to powiedział go to kręci. Byłam i nadal jestem w szoku. Poprosiłam, aby się wyprowadził, zrobił to. Zasypuje mnie masą połączeń dziś. Nawet już próbował się ze mną spotkać. On uważa, że skoro ja lubię różne zabawki w łóżku to nie powinnam mieć z tym problemu. Nawet go wczoraj zapytałam, czy chce, abyśmy spróbowali penetracji w jego stronę, zaśmiał się i powiedział, że nie o to chodzi. Gdy zapytałam czego teraz ode mnie oczekuje, odpowiedział, że zrozumienia, akceptacji i chęci kontynuowania naszego związku.
#!$%@?, co ja mam teraz zrobić? Mam się zgodzić na jego wyjścia do prostytutek transseksualnych? Nie potrafię się otrząsnąć. Czuje, że #!$%@?łam coś tylko nie wiem co. Czy mój chłop jest bi?
#zwiazki
#pytanie
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16