Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że 3 dni po sytuacji w #gdynia oni jeżdżą dziesiątkami aut policyjnych po mieście i szukają chłopa? Może warto im powiedzieć, że życie to nie gra i obszar nie jest zamknięty jedynie na dzielnice?

Wrzucam zdjęcie z mapy. Dzielnica sąsiadująca z lasem, raczej nie przemieszcza się teraz samochodem w korkach.

Nie zbyt rozumiem jaki sens mają takie poszukiwania? Może ktoś mnie oświeci?

#policja #kryminalne #trojmiasto
30062018 - Rozumiem, że 3 dni po sytuacji w #gdynia oni jeżdżą dziesiątkami aut polic...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@30062018: sluchalem niedawno podcastu "Morderstwo NieDoskonale" i tam wychodzi ze trojmiasto to jest jakis polski trojkat bermudzki, na cala polske 100 odcinkow o morderstwach czy zaginieciach i mam wrazenie ze z 1/3 dotyczyla trojmiasta, co tam z tym miejscem jest nie tak? Przeciez sa inne duze miasta, typowalbym Warszawe na zaglebie takich wydarzen a tu trojmiasto wybija sie na szczyt, tam chyba kilka razy do roku zaginie dziecko, kogos zamorduja
  • Odpowiedz
@30062018: sens jest taki że typ był preppersem/survivalowcem i jego żona stwierdziła że ma w tym lesie ziemianke.
Jak ma troche oleju w głowie to jest dawno za granicą ale typ który zaszlachtował swojego 6-letniego syna nie musi mieć oleju w głowie i może wciąż siedzieć w tej ziemiance.
  • Odpowiedz
@30062018: może zakładają że jakiś jego ziomek dowozi mu zaopatrzenie?
Tak czy owak helikopter z kamerą termowizyjną powinien szybko rozwikłać zagadkę czy on tam koczuje ale najwyraźniej bagiety lubią grzybobranie.
  • Odpowiedz
@30062018: Chłop godzinę po "akcji" był pewnie już daleko poza Trójmiastem, a oni kilka godzin później robią wielką obławę, a idioci na Trójmiasto .pl dodają szczegółowe info, gdzie są kontrole xD Szkoda, ze za całą szopkę na pokaz zapłacimy jak zwykle my.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa Bardzo dobry podcast to był. Nadreprezentacja wynika chyba z tego, że w tym podcaście zawsze byli zapraszani czy to śledczy, czy rodziny, pewnie tak się złożyło że tutaj najwięcej takich osób poznajdywał. Po za tym jakoś dziwnie sprawy stąd są nagłaśniane.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: z tym naglasnianiem to chyba moze byc cos na rzeczy, bardzo duzo nazw lokalnej prasy sie tam pojawialo, wiec moze poprostu istnieje tam rozbudowany rynek prasowy co pozwala latwo znalezc informacje w porownaniu z innymi czesciami polski.
A podcast rzeczywiscie bardzo dobry.
  • Odpowiedz
@barman84: 2-3 dni temu był w warsztacie samochodowym ponadto o jego aucie nic nikt nie wspomina (z resztą jego auto może sobie nadal stać gdzie stało, co to za problem skołować sobie inne). Jeśli on to planował i myśli logicznie to istotnie -, zapewne już jest dawno poza granicami kraju, ba, zapewne był poza granicami już pierwszego dnia - jeśli dzieciaka zabił ~6 rano i od razu uczynił #!$%@?ę, a
  • Odpowiedz
@30062018: jak wracałem kiedyś #!$%@? do domu to na osiedlu obok dwóch policjantów mnie zaczepiło i spisali moje dane. Spytałem czy coś się stało i powiedzieli że w kamienicy obok której staliśmy mieszkał jakiś koleś który tydzień wcześniej zaginął. #!$%@? i oni go tak szukali że stali tydzień przed jego chatą i spisywali przechodniów mając nadzieję że wróci. Mam nadzieję że nigdy nie zaginę w tym kraju bo za #!$%@?
  • Odpowiedz
@fastmotion: zaginięcie to trochę inny temat bo jeśli szukają Cię nie z racji jakiegoś popełnionego przestępstwa czy nawet podejrzenia, że takowe mogłeś popełnić, a dlatego, że po prostu rozpłynąłeś się w powietrzu i Twoja matka, ciotka, babka nie wiedzą gdzie jesteś (a jesteś pełnoletni) to Ty możesz po prostu nie życzyć sobie odnalezienia. Tutaj sprawa jest ciut bardziej skomplikowana.
  • Odpowiedz