Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakieś rady jak nabijać atrybuty solo/shinobi? Chciałem wszystkie te umiejętności wbić na 35 poziom (bo punkciki atrybutów) ale o ile reszta jest dla mnie zrozumiała (netrunner, łowca głów, inżynier - no logiczne) to nie mam pojęcia na czym wbić solo/shinobi. W ogóle nie rozumiem co podbija "shinobi", bo solo to pewnie jakaś nawalanka pięściami, shotgunami, ale shinobi?

Lipa, że nie zrobili tooltipów jak się najedzie na te umiejętności z jakimś wyjaśnieniem co to jest. Aż specjalnie sprawdziłem nawet w samouczkach i tam też nic nie znalazłem.
#cyberpunk2077
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Umeraczyk: No ja tak skaczę od początku gry i mam chyba tylko 11 poziom, z czego większość nabiłem jakimiś drzazgami atrybutów XD Chociaż ja nie robie tego doskoku...
  • Odpowiedz
@falwack jak sama nazwa wskazuje shinobi czyli #!$%@? ninja xD drzazgi, używanie katany czy latanie po mieście na dashu i jumpie. Mam build pod katanę więc shinobi mi się samo nabija. Też nie wiem po co ci to bo skoro nie wiesz jak wbić to na 100% nie grasz buildem shinobi
  • Odpowiedz
@falwack:

Shinobi - to dość ciekawe, ale można go nabijać używając w walce karabinów szturmowych, czyli nie tylko ninja wchodzi w grę. Inna droga to drzazgi umiejętności, otrzymywane za questy albo misje kurierskie - ale ich przydział jest dość losowy i nie ma co na nie liczyć.

Solo - nabijasz je tłukąc pięściami albo korzystając ze strzelb.
  • Odpowiedz