Wpis z mikrobloga

Ciężko mi określić bycie konfederatą (zalijkowany kanał, jego widownia i komentarze), niż stanem ograniczonego dostępu do wiedzy i bycie z tego dumnym.

Mazurek:
- Małzeństwa jednopłciowe są zakazane, bo w konstytucji jest napisane "małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej."

Żukowska
- konstytucja przecież tutaj zupełnie nie zakazuje małżeństw, tylko mówi WYŁACZNIE o ochronie związków dwojga płci. Liczni eksperci o tym mówią. Załatwi się to ustawą.

Mazurek:
- no ale jak chcecie złamać konstytucję ustawą? Wiem co ludzie mieli na myśli jak go tworzyli. Na pewno zakazuje (?).

*wszystke komentarze*
- ale Mazurek ją masakruje, lewaki nie znają konstytucji

---

Jak uratować TEN KRAJ?

https://youtu.be/zoHdY4xCgCY?si=CiiZ7SgTVW3f7M3D

#konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow
Pobierz Pulchra_feles - Ciężko mi określić bycie konfederatą (zalijkowany kanał, jego widowni...
źródło: temp_file8707876228783723843
  • 8
@Pulchra_feles: Według wyroku NSA, Konstytucja nie zabrania związków jednopłciowych. Oczywiście ten wyrok niczego nie zmienia obecnie, ale ustawodawca może przygotować odpowiedni projekt ustawy aby to uregulować.
Prawomocny wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego zapadł w lipcu (sygn. akt II OSK 2376/19).