Wpis z mikrobloga

@buczubuczu: może i odsiewam 90% ludzi, ale zostają sami wartościowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją połówkę poznałem właśnie w ten sposób na tinderze w 2016, może wtedy było lepiej :D Pisała starannie, a jak ją złapałem na jakimś drobnym błędzie (chyba coś w rodzaju "także" i "tak że"), to sama przyznała, że mam pilnować i poprawiać.
And this is how I met your mother ( ͡
  • Odpowiedz
@Qraape ale to nie moja matka XD
Ja w sumie z żoną podobnie, aczkolwiek to było fejk konto na fejsie. Stwierdziłem, że trudno, najwyżej wytną mi nerkę. Od żony nauczyłem się o półpauzach, wogóle oraz o innych błędach. Za miesiąc urodzi się nasze drugie dziecko, a dziś nasz syn kończy 4 lata.
Ale no, żarty żartami, głupich zwyczajnie trzeba odsiewać, nie zbudujesz długotrwałej relacji z kimś, kto cie nie rozumie i
  • Odpowiedz
  • 7
@K-S-: No dobra, rozumiem aluzje, że jestem wybredna i zdechnę czyszcząc kuwetę, ale powiedz mi, co jest nie tak w podejściu, które nie pozwala mi na desperackie przymykanie oczu na ważne dla mnie sprawy?

Czy według tej lepszej teorii, powinnam przestać otaczać sie ludźmi myślącymi podobnie do mnie o zrobić miejsce dla pozostałych chętnych?
:D
  • Odpowiedz
  • 3
@buczubuczu: o to to! Niezrozumienie nie prowadzi do niczego dobrego. Obie strony powinny sobie czymś imponować, cechą, umiejętnością, czymkolwiek. A jak coś tak rażąco się rozjeżdża na starcie, jaki sens jest wchodzić w coś takiego ;c
  • Odpowiedz
@steamy_window fakt. Tylko trzeba znaleźć jeszcze jakąś tanią szatnie na pług, od którego go oderwie, wyszorować porządnie i zostawić pod szkołą. Może ktoś by chłopa znalazł i zechciał poczekać aż zmądrzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kumplica: Słuchaj ja rozumiem jakby wysłał ci na dzień dobry pindola, ale on po prostu zapomniał o przecinku. I to w pierwszym zdaniu.

Ja kiedyś do dziewczyn pisałem "chej" na dzień dobry, bo chciałem by zwróciły na mnie uwagę ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@K-S-: No chej, ale wiesz, że nie do końca chodzi o brak przecinka :D nawet jakby go dał, dalej brzmiałoby to jakby witał Witka i przesyłał mu zaszyfrowaną wiadomość :D
Hej, Witek.
Leszno.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt, to nie
  • Odpowiedz
@biszkoptowy_pies_obronny: no właśnie. Każdy niedbale pisze na raz z setką osób i od razu potem kogoś skreśla bo źle przecinek postawił zamiast się normalnie spotkać i porozmawiać. A potem się ludzie dziwią że przerobili w tym tyg 100 osób na tinderze i nadal kładą się spać sami. To jest ślepa uliczka. Już zdecydowanie lepiej było jak wspólni znajomi ludzi swatali z kimś kogo znają od 20 lat i wiedzą dokładnie
  • Odpowiedz
@Kumplica: Erudytę poznasz na wykopie, ale nie wiem czy to nie jest zaniżanie standardów wizualnych. Ja np. szukam kobiety, która będzie jeździła na wycieczki rowerowe i chodziła ze mną do teatru. Dodatkowo powinna też mieć kolorowe zdjęcie z komunii. Zgadza się nie jestem wybredny.
  • Odpowiedz