Wpis z mikrobloga

Ludzie zachodniego świata w tym Polacy. Czy wy nie widzicie że od wieków zachodnia cywilizacja toczy wojnę z krajami muzulmanskimi. To będzie trwać wiecznie dopóki religia jaka jest ISLAM nie przestanie popierać w swoich przekazach mordow na niewiernych (żydzi, chrześcijanie, jehowi itd)
Czy wy #!$%@? tego nie widzicie? Wystarczy chwila czasu i zapoznanie się chociaż szczątkowe czym jest islam. Islam jest wiara w której pogarda do czlowieka innej Religi jest wpisana w podstawę tej wiary. Islam to pogardą dla kobiet i zrownanie ich do roli obiektu seksualnego(rzeczy) jedyny pożytek z kobiety to rodzenie dzieci według Islamu.
Te Julki które głosują za #free palestine i krzyczące allah akbar na protestach w Warszawie, Londynie czy Paryżu nie mają pojęcia co robią. Nie mają pojęcia czym jest islam. Muzułmanie którzy idą z Nimi ramie w ramię najchętniej założyliby tym kobietom chomąto i oraliby nimi pole co chwilę gwalcac. A na koniec kosę pod gardło.
Ja wiem ze Izrael ma na swoim koncie wiele zbrodnii ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Izraelem i Palestyna to wybór dla Europejczyka(obywatela zachodniego świata) jest tylko jeden. I nikt tutaj nie powinien mieć wątpliwości. Po której stronie stanąć. Muzułmanie nie mają z tym problemu. Wszystkie kraje opowiadają się po stronie Gazy(Ziobro zaskoczenia) Tak mówi im Allah a nie kto jest winny w tym konflikcie. Kto zaczął nie ma najmniejszego znaczenia. Przestańmy w końcu z tą poprawności polityczna bo stracimy nasza Zachodnia Cywilizacje.
#izrael #wojna #palestyna
Pobierz PABLO__ESCOBAR - Ludzie zachodniego świata w tym Polacy. Czy wy nie widzicie że od wi...
źródło: temp_file322976406712043428
  • 57
@PABLO__ESCOBAR: Dwoma filarami rzeczywistości, na których opieramy swoje życia my, jak i całe królestwo zwierząt są rozród i zabijanie. To nie jest wybór.
Będziemy się zabijać i rozmnażać bez względu na istnienie religii.
@PABLO__ESCOBAR: Wiesz, że stawanie dziś po stronie Izraela oznacza miliony uchodźców muzułmańskich? Ja bardzo nie lubię islamu, ale właśnie z tego powodu chcę wolnej palestyny, gdzie ludzie będą mogli normalnie żyć a nie tylko marzyć o ucieczce do innego kraju. Po drugie mam RIGCZ i chociaż nie chcę sąsiada muslima to u siebie chcę by sobie mógł muslimem być. Bo mój kraj również był okupowany.
@PABLO__ESCOBAR a najlepsze, że do zatrzymania całego napływu imigrantów wystarczy skończyć z wypłacaniem socjalu dla imigrantów, czy to z innych krajów Europy, czy z Azji i Afryki. Tak wiele, a tak niewiele. Ewentualnie wymagać przedstawienia umowy o pracę i kontrolowanie co jakiś czas, czy to nie jest wałek, ale skoro ktoś ma pracę to po co mu socjal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PABLO__ESCOBAR nie chcesz popierać palestynczykow to rozumiem. ale dlaczego chcesz wobec tego popierać zydow ? wszyscy politycy podsycają ten konflikt i dbają aby nikt w nim nie uzyskał nadmiernej przewagi. twoja ocena sytuacji jest błędna.
@PABLO__ESCOBAR Teraz jak jest problem to nagle wszyscy wielcy obrońcy cywilizacji w Europie na którą plują od wielu lat XD

A co do islamu w kwestii kobiet, wyznawcy strony żeńskiej w krajach europejskich gdzie maja pełną wolność uważają inaczej i wola islam i rodzine niż pseudo wolność Instagramy i inne #!$%@?, niestety to co piszesz to bzdury,
@PABLO__ESCOBAR:

To będzie trwać wiecznie dopóki religia jaka jest ISLAM nie przestanie popierać w swoich przekazach mordow na niewiernych (żydzi, chrześcijanie, jehowi itd)


Przecież żydowska religia też traktuje wszystkich innych niż Żydzi jak podludzi, których można zabijać.
Tego typu wojny będą trwaly dopóki istnieją religie na świecie.
Religia to narzędzie do kontrolowania mas.
Tak było, jest i będzie niestety.
Religie i nacjonalizm, dwa główne powody wszystkich wojen na świecie.
@PABLO__ESCOBAR: ale wiesz ze można gardzić mordowaniem ludzi bez względu na ich wiarę? Uważam, ze każda religia to pranie mózgu. Uważam tez, ze miejsce muzułmanów jest na bliskim wschodzie i powinno wszystkim zależeć zeby był tam pokój, bo jak go nie będzie to ludzie totalnie obcy kulturowo zaleją Europę. I nie mówię tu o tatarach żyjących w Polsce od lat, tylko o randomowym Irańczyku/Afgańczyku.
@Hrabia_Horeszko: To nie takie proste bo
Islam nie nawołuje do przemocy?


@PABLO__ESCOBAR: o dziwo nie. Albo inaczej, nieco upraszczając, jedynie w obronie własnej. Ale to radykałowie doprowadzili do tego, co mamy na bliskim wschodzie, interpretując Koran według własnego widzimisię, oczywiście w celach władczo-finansowych, jak to w religiach bywa.
To samo mamy w sumie w chrześcijaństwie. Ono też na początku było religią pokoju, a jak było potem, wiemy wszyscy.
Problemem islamu jest jednak to, że nie dostosował się
@PABLO__ESCOBAR Z Religia to tylko narzędzie, którym możesz manipulować i interpretować jak tylko chcesz. Islam ma też swoje odłamy uczące czegoś innego. Gdyby nie religia to pewnie nacjonalizm, my jesteśmy najlepsi, musimy bronić naszej kultury etc.

Ludzie krzyczą free Palestyna, nie przez islam tylko przez to, że palestynczycy żyli na tych ziemiach przed powstaniem izreala, obojętne czy oficjalnie byli krajem czy nie. Ogólnie przewalona sprawa, bo żydzi też mieszkali na terenach gdzie