Wpis z mikrobloga

Ludzie zachodniego świata w tym Polacy. Czy wy nie widzicie że od wieków zachodnia cywilizacja toczy wojnę z krajami muzulmanskimi. To będzie trwać wiecznie dopóki religia jaka jest ISLAM nie przestanie popierać w swoich przekazach mordow na niewiernych (żydzi, chrześcijanie, jehowi itd)
Czy wy #!$%@? tego nie widzicie? Wystarczy chwila czasu i zapoznanie się chociaż szczątkowe czym jest islam. Islam jest wiara w której pogarda do czlowieka innej Religi jest wpisana w podstawę tej wiary. Islam to pogardą dla kobiet i zrownanie ich do roli obiektu seksualnego(rzeczy) jedyny pożytek z kobiety to rodzenie dzieci według Islamu.
Te Julki które głosują za #free palestine i krzyczące allah akbar na protestach w Warszawie, Londynie czy Paryżu nie mają pojęcia co robią. Nie mają pojęcia czym jest islam. Muzułmanie którzy idą z Nimi ramie w ramię najchętniej założyliby tym kobietom chomąto i oraliby nimi pole co chwilę gwalcac. A na koniec kosę pod gardło.
Ja wiem ze Izrael ma na swoim koncie wiele zbrodnii ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Izraelem i Palestyna to wybór dla Europejczyka(obywatela zachodniego świata) jest tylko jeden. I nikt tutaj nie powinien mieć wątpliwości. Po której stronie stanąć. Muzułmanie nie mają z tym problemu. Wszystkie kraje opowiadają się po stronie Gazy(Ziobro zaskoczenia) Tak mówi im Allah a nie kto jest winny w tym konflikcie. Kto zaczął nie ma najmniejszego znaczenia. Przestańmy w końcu z tą poprawności polityczna bo stracimy nasza Zachodnia Cywilizacje.
#izrael #wojna #palestyna
PABLO__ESCOBAR - Ludzie zachodniego świata w tym Polacy. Czy wy nie widzicie że od wi...

źródło: temp_file322976406712043428

Pobierz
  • 57
@Duszqable: pokaz mi Zydowski kolonializm czy ekspansje taka jak robili to muzulmanie :) pokaz mi gdzie Żydzi daja przyzwolenie na zabijanie innych religii. Nie masz pojecia o czym bredzisz
@grand_khavatari: yaaaaawn te same obalone juz setki razy argumenty. Nikt nie bombarduje szpitali (ten gdzie mialo zginac 500 osob to obalony fejk) a tak poza tym to kwatera Hamasu wlasnie jest pod innym szpitalem bo wiedza ze go nie zbombarduja. A "kobiety i dzieci" to kolejna bzdura. Te dzieci to tez 17-18 latkowie, czynni mordercy i gwalciciele z hamasu. No ale ma 17 lat to jest "dziecko"
@inwestorek11: tylko ze "wolna Palestyna" mogla sie zadziac juz tyle razy gdyby tylko mordercy przestali atakowac Izrael. 1948, 1967, 1973, potem Oslo 1994... Mieli TYLE szans. A PA nawet bien jest w stanie kontrolowac Jenninu ktory znajduje sie 25km od Ramalli. Przeciez to jest smiechu warte, za kazdym razem kult ludobojstwa chce wybic Żydów Co do ostatniego. To jest wlasnie islamski faszyzm i imperializm. Z tym trzeba walczyc i wyciac tego
@GoldaMeir:

pokaz mi Zydowski kolonializm czy ekspansje taka jak robili to muzulmanie :) pokaz mi gdzie Żydzi daja przyzwolenie na zabijanie innych religii. Nie masz pojecia o czym bredzisz


Ty nie widzisz co tam sie dzieje w regionie od lat? Nie widzisz co teraz #!$%@? Izrael? XD
Jeszcze ta odczlowieczajaca narracja w stylu hitlerowskim, to jest smiech historii co oni #!$%@?ą. Adolf byłby dumny.
@Duszqable: a co sie dzieje? Żydzi zamieszkuja tereny Izraela od prawie 3000 lat i nigdy nie byli agresorami w regionie. To islamski kolonializm winny jest temu Co sie dzieje. Nie masz niestety zadnego pojecia o czym mowisz. Poczytaj o pogromach w krajach arabskich od lat 80 XIX wieku, poczytaj o agresji w 1948, 1967, 1973. O wojnie domowej w Libanie, o tych "palestynczykach" ktorzy zabili krola Jordanii. Raz na zawsze trzeba
@Duszqable: a no i prawie zapomnialem. IDF i izraelczycy wyszli z Gazy w 2005 zeby te bestie mogly same sie rzadzic. Mial byc drugi Katar no a jest druga Somalia. Dalej zapewnial im wode, Internet, prace, jedzenie, prad. Co robi Hamas wybrany jedynych wyborach w Gazie? #!$%@? rakietkami w Izrael i w swoich xD np. akcja ze szpitalem. No wybuchlo im pod nosem i Oczywiście 500-1000 zmarlych od razu xD a
@GoldaMeir:

To islamski kolonializm winny jest temu Co sie dzieje. Nie masz niestety zadnego pojecia o czym mowisz.


ja #!$%@?.. tam była kolonia Brytyjska
Może Ty się najpierw zorientuj o czym mówisz.
Wiadomo co było wczesniej ale to tak jakbyś miał pretensje o krzyżowców, którzy podbijali te tereny setki lat temu xD
Żydzi robią teraz muzułmanom holocaust w biały dzień.
Wiem, że Islamiści też mana swoje za uszami ale odchodzimy od
@Duszqable: Holocaust XD no tak, swietny Holocaust XD Arabowie w Izraelu maja wiecej praw niz w jakikolwiek arabskim panstwie. My Żydzi jak juz cos robimy to dobrze, a stale powiekszajaca sie populacja "Palestynczykow" (potwierdzona nawet przez kiepskie zrodlo Al Fatah) sprawia ze ten "Holocaust" cos Żydom nie wychodzi xD pokaz mi te obozy zaglady xD tak #!$%@? xD kolonia brytyjska 1500 lat temu xD typie, szkoda mi na ciebie czasu bo
@PABLO__ESCOBAR: Cywilizacja zachodnia przede wszystkim toczy wojnę ze swoimi obywatelami dla których jest okupantem:) Ludzka cywilizacja naszej generacji to dosłownie mroczna sprawa, opiera się na wyzysku, dominacji, kontroli, upodleniu i triumfie. Jedynie przez zręczne działania mistrzów propagandy tego świata (i naprawdę dr Goebbels jest pionkiem przy dzisiejszych think tankach i agencjach marketingowych, to one stworzyły iluzje którą żyjemy w komitywie z grupami trzymającymi realną władzę) to wszystko nie jest jawne. Co
@GoldaMeir:

IDF i izraelczycy wyszli z Gazy w 2005 zeby te bestie mogly same sie rzadzic. Mial byc drugi Katar no a jest druga Somalia. Dalej zapewnial im wode, Internet, prace, jedzenie, prad.


no tak, Izrael wcale nic im nie robil przez ten czas, dali im spokojnie żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Duszqable: Oczywiście, zapewniajac im wode, Internet, jedzenie, elektrycznosc, pozwolenia o prace podczas gdy bestie z Hamasu biora kase z UE i kupuja rakiety ¯\(ツ)/¯ zdejmij antyizraelskie okulary