Wpis z mikrobloga

@lukaszlew77: No po prostu odznaczyć cię za tę odwagę wszystkimi możliwymi medalami i orderami. Ja mam tyle odwagi, żeby przyznać, że zamiast na wojnę wolałbym pójść na piwo. Mam nadzieję, że wszyscy to docenią.
@resor: Tak, bo chociaż nie jestem #!$%@? hipokrytą. Za to wyście się naoglądali filmów, nagrali w Call of Duty i kozaczycie. A jak by przyszło co do czego to mokre majty ze strachu. Porozmawiaj jeden z drugim z dziadkiem czy babcią, jeśli jeszcze żyją. Ja nie mam zamiaru ginąć za #!$%@? decyzje polityków. Jestem w stanie bronić bezpośrednio swojej rodziny, a nie państwa które dyma mnie na wszystkie strony.

Dlatego #!$%@?ę
@lukaszlew77: Dzięki za wspaniałą analizę mojej osoby na podstawie 3 zdań. Może zostań psychoanalitykiem? I nie, nie ciągnie mnie na wojnę, boję się konfliktu i boję się, że w ewentualnej wojnie mogę stracić życie. Ale przynajmniej mam na tyle przyzwoitości, żeby nie próbować robić z tego cnoty i nie krzyczeć na innych, którzy deklarują chęć obrony kraju, że są hipokrytami. I oczywiście ten śmieszny tekst, że oni będą pierwsi spadać, poparty...
@resor: zawsze prawdziwym stwierdzeniem; "kozak w necie, #!$%@? w świecie". Krzykacze z resztą zawsze dużo gadają, a nic nie robią. Nie robię cnoty ze swoich poglądów, przedstawiam je tylko w sposób klarowny. Jak deklarują chęć obrony kraju, to niech teraz już idą do WKU zapisać się na jakieś przeszkolenie - NSR narzeka na ciągłe braki chętnych. Tak to sobie może każdy pisać, jaki to nie będzie walczak w wojnie. A wyglądać
@lukaszlew77: Spoko, skoro swoje zdanie argumentujesz powiedzonkami znalezionymi na kwejku, to nie mam jak na to odpowiedzieć. No i jak nie robisz cnoty z tego: przed chwilą twierdziłeś, że to jest prawdziwa odwaga i przeciwstawiałeś to hipokryzji wszystkich "napinaczy". Mimo wszystko przykład kibiców z Ukrainy w czasie protestów pokazuje, że ci, którzy cenią i deklarują się jako patrioci, często tak postępują.
@resor: Powiedziałem, że mam odwagę to powiedzieć. Bo wbrew pozorom to nie jest popularne stanowisko. I przeciwstawiałem to pozycji napinaczy, którzy się napinają, a #!$%@? by tak samo jak ja. Tyle, że ja nie robię z siebie chojraka.

Nie czytam kwejka, znam ludzi różnych. Widziałem też sporo sytuacji, w których to ci najwięksi w gębie miękli baaaardzo szybko. Dlatego wszelkie tego typu zapewnienia uważam za śmieszne. I gadać to sobie każdy
@lukaszlew77: No czyli potwierdziłeś to co napisałem: według ciebie to ty jesteś ten odważny i w ogóle fajny, a reszta to napinacze i hipokryci. Ciągle nie wiem czemu tak wychwalasz te swoje "cnoty". Też znam sporo sytuacji, że te dresy i "kibole" potrafią w trudnych sytuacjach zachować się jak trzeba. I dlatego uważam, że twoje założenie jakoby wszyscy co mówią inaczej niż ja to hipokryci wcale nie jest jakoś szczególnie błyskotliwe.
@resor: > Ciągle nie wiem czemu tak wychwalasz te swoje "cnoty".

Bo to zdolność do przyznania się do niekoniecznie popularnej postawy.

No czyli potwierdziłeś to co napisałem: według ciebie to ty jesteś ten odważny i w ogóle fajny, a reszta to napinacze i hipokryci.


A jak nazwiesz ludzi, którzy teraz #!$%@?ą głupoty o wskakiwaniu w kamasz i otwartej wojnie z ruskimi jak nie napinaczami?
@lukaszlew77: No w internecie dzisiaj jak ktoś napisał, że: cyganie, żydzi i muzułmanie do gazu. Ten to dopiero jest odważny.

A jak nazwiesz ludzi, którzy teraz #!$%@?ą głupoty o wskakiwaniu w kamasz i otwartej wojnie z ruskimi jak nie napinaczami?


Wiadomo, że wojna dla samej wojny jest głupia. Ale o wiele bardziej wkurzają mnie wpisy tych "chłodnych" i "cynicznych" komentatorów, którzy widzą wszędzie hipokryzję.
@maly_leniwiec: ja wiem, że to jaja i dystans i bla bla, ale gimbusy są wszędzie - to po pierwsze. Po drugie #!$%@? mnie strasznie, jak ktoś próbuje zrobić z wypoku jakąś "ostoję gimbusów", większą od kwejków czy demotów, bo to jest bzdura totalna. Tyle różnych ciekawych ludzi się tu przewijało, tyle ciekawych AMA, nawet na mirko niektórzy potrafią zabłysnąć, ale i tak wypok gimbusy hehhe jp2jadłkremówki lololo. #!$%@? mnie to nieziemsko,