Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
Moja rozowa 2 dni temu, zrobie ci loda ale spuscisz mi sie na twarz bo chyba by mnie to podniecalo.

Napewno?

Tak.

Moja rozowa dzisiaj "jest mi smutno, czuje sie jak #!$%@?, ze niemasz do mnie szacunku"

Ale sama tego chcialas.

"Ale mogles sam pomyslec tez i miec jakas refleksje czy to tak wypada swojej partnerce robic".

Jprd



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie wierzę że to jest prawdziwa historia. Nigdy nie rozumiem czemu kobiety mają takie opory przed połknięciem spermy lub spustem na twarz, to przecież tylko kilka ml płynu. Można umyć zęby i twarz po wszystkim i nie ma śladu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

No i czym się przejmujesz XD trafiłeś na typową p0leczkę toksyczną manipulantkę. Rób sobie swoje i o nic nie pytaj, przynajmnirj do czasu aż Ci się takie gierki znundzą.

@Alzena

@mirko_anonim nie wierzę że to jest prawdziwa historia. Nigdy nie rozumiem czemu kobiety mają takie opory przed połknięciem spermy lub spustem na twarz, to przecież tylko kilka ml płynu. Można umyć zęby i twarz po wszystkim i nie ma śladu.


Nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: xD generalnie są ludzie którzy w związku nie robią nic ponad misjonarza po ciemku bo się wstydzą (xD) i skaczą na bok szukając czegoś więcej bo potem nie muszą się spotykać z kimś co odwalali bo im potem wstyd (też xD)

A tutaj baba cię oskarża o to że sama sobie uroiła że czuje się źle bo wg niej to było #!$%@? zachowanie i bez szacunku? xD, bez szacunku to
  • Odpowiedz