Wpis z mikrobloga

  • 43
@aptitude jak ich miasta i miejscowości są tak tworzone, że wszędzie trzeba jeździć autem (nawet do sklepu, bo nie dojdziesz pieszo nawet kilometra dalej, bo nie ma infrastruktury dla pieszych)to lepiej wiele produktów kupować na zapas niż co chwilę jeździć.
  • Odpowiedz
@Mtsen to plus często mieszkają w jednak w domach ze sporym metrazem i mają spiżarnie. Jak ktoś mieszka na 35m2 to raczej nie będzie kupować 24 kartonów mleka bo promocja
  • Odpowiedz
Ja mam zawsze jeden, jak mi się skończy to pójdę po nowy


@aptitude: to nie ludzi kupujący na zapas są leniwi, tylko Ty nie masz co robić ze swoim czasem wolnym, więc go marnujesz
  • Odpowiedz
  • 0
to nie ludzi kupujący na zapas są leniwi, tylko Ty nie masz co robić ze swoim czasem wolnym, więc go marnujesz


@Majkel2008: a co to po pracy podjechać do sklepu i kupić co potrzebujesz? Zamiast robić zapasy?
Nie mamy końca świata, aby bunkierować wszystko.

Jedynie co zrozumiem, że kupiła z kuponów, kupujesz 2 dostajesz 2 dodatkowe za darmo.
  • Odpowiedz
@aptitude: ja np zacząłem tak robić, ostatnio kupiłem 10 dezodorantów i 10 żeli pod prysznic na allegro. Raz że taniej dwa że się nie zdarzy sytuacja że zabraknie
  • Odpowiedz
@aptitude w takim costco czasem musisz kupic wieksza ilosc. Jest taniej to raz a dwa ze kupujac za rok cena moze byc juz znacznie wyzsza. Oszczedzasz dwa razy. Gdybym mial wiekszy dom to wszystko kupowalbym w ilosciach hurtowych
  • Odpowiedz