Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szalom. Normalnie napisałbym ze swojego konta ale mam tymczasowego bana. Chciałbym pokazać wszystkim spermiarzom, cuckom i fajnym ale brzydkim chłopakom, że godność jest ważniejsza niż #!$%@? i można mieć totalnie #!$%@?, być prawiczkiem ale i samcem alfa jednocześnie. Long story short: lasce się przypomniało o moim istnieniu po pół roku, gdy przestała odpisywać. Wpadł jakiś chad po drodze bo były insta story z jakimś fagasem xD Na początku miesiąca do mnie napisała bo widocznie coś nie pykło. Zapiszcie sobie tę wzorcową rozmowę. Żadnych kompromisów, żadnego pójścia na rękę, żadnego starania się. Nie znaleźliście ch0ja na śmietniku, nie traktujcie go jak wideł do gnoju. Chcecie żeby rynek matrymonialny był mniej #!$%@?? Zachowujcie się jak mężczyzna a nie cuck. Nie mógłbym spojrzeć w lustro gdybym dał jej jakąś szansę #p0lka #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szalom. Normalnie napisałbym ze swojego konta...
źródło: 61bbae47ef621
  • 27
@mirko_anonim: przecież to wygląda jakbyś był jakiś zjebem, dziewczyna cie zaprasza na piwo, ty zamiast odpisać TAK albo NIE to zachowujesz się jak jakaś rozemmłana pipa, ameba, galareta, ciągniesz ją za język, jakieś sranie o uberach, gówno z tego wynika, a potem jeszcze się obrażasz #!$%@? wie o co i wylewasz frustracje na nas.

To ja się nie dziwię, że poszła z kimś innym w tango, jak z tobą może byś
@mirko_anonim: haha koleś ale Ty kompletnie jesteś odklejony, z mojej perspektywy Ty jej nawet nie pocisnąłeś, nie odpowiedziałeś chamsko, tylko tak jak pisze @LifeReboot jak jakiś niedołęga który jeszcze myśli że to jest jakiś "mityczny chłód"

nawet nie zamknąłeś ostatecznie tego tematu, tylko coś jej odburknąłeś + nie odpisałeś na wiadomość ^^

jakbyś miał na nią naprawdę wywalone to byś napisał "nie, ostatnio mnie w uja zrobiłaś ja szanuje swój czas