Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@manny_lanny

ale to jest bzdura sugerująca ze ludzie pracuja po 7x8h w tygodniu :D kto w to wierzy ciemnogród pisu :D


w handlu to jest właściwe standard. Znam wiele lokalnych sklepów w których tak się pracuje. Ta sama osoba jest codziennie, a w niedzielę ściąga fartuch i zakłada domowy sweterek że niby właścicielka. Kontrole PiPy to fikcja.
@Sabr: serio o obiad chodzi? czy cały świat ma stanąć, bo chcesz z żoną zjeść obiad? ja wole środa-czwartek-piątek, jeden tych z dni za niedzielę, bo załatwię sobie sprawy, w kościele ostatni raz byłem na przymusowej komunii, no i na pogrzebach kolegów też byłem, ale nie uczestniczyłem w tym cyrku, spotkatkać się można w każdy dzień. Czym się różni np wolny wtorek od wolnej niedzieli?
czy cały świat ma stanąć, bo chcesz z żoną zjeść obiad?


@nightrain: To akurat sobie wymyśliłeś, pokaż mi gdzie napisałem, że świat ma stanąć. Ma być zapłacone ekstra i tyle. Sam biorę więcej od klientów jak chcą, żebym zrobił im coś w niedzielę. I nie mam problemu z tym by komuś zapłacić więcej za pracę w ten dzień.

Czym się różni np wolny wtorek od wolnej niedzieli?

Jak będziesz miał rodzinę
@WieszakKrzak: To dobra okazja, żeby przypomnieć kto lobbował za niedzielami bez handlu. Wielu wydaje się że za tym stał kościół. Totalna nieprawda, bo właśnie NSZZ Solidarność.

Związki zawodowe to w 99% rak.