Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 55
@WieszakKrzak powinni zabronić jeszcze pracować w niedzielę
-policji
-kolejarzom
-strażakom
-lekarzom
-restauratorom/pracownikom gastronomi
-wojskowym/straży granicznej
-obsłudze lotniska/pilotom
I #!$%@? woe komu jeszcze
  • Odpowiedz
  • 28
@WieszakKrzak: Ja mam nadzieję że oni wszyscy solidarnie nie korzystają z pracy innych wykonywanej w niedzielę. Nie chodzą w te niedziele do restauracji czy jakiejkolwiek gastronomii, kin, nie kupują nic na stacjach benzynowych, nie korzystają z atrakcji turystycznych itp. itd.
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: Pytanie czemu miało by być ekstra płatne? Nie dość że za to normalnie dostaje się dzień wolny w tygodniu, to jeszcze przez weekend jest (najczęściej) mniej roboty. Ciężką pracę to ma mój wujek #!$%@?ący na magazynie również i nocki, a nie chlip chlip kasjerka czyli fucha którą ogarnia karynka po liceum z 50 iq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion o tym myślałem. Sam miałem to nieszczęście robienie w weekend za taką samą stawkę bo Janusz uważał że jak mi sie nie podoba to mogę zmienić pracę. Jestem za utrzymaniem zakazu handlu. Żałuję że nie pracowałem jak tego zakazu handlu nie było.
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: No to pytam ponownie, czemu masz dostawać więcej za pracę w niedzielę? Dlaczego pracownik sklepu ma mieć zakazane robić w niedzielę ale lekarz, budowlaniec czy informatyk to już gitara? Dlaczego pracownik sklepowy jest świętą krową?
  • Odpowiedz