Wpis z mikrobloga

Kolejny bombelek* martwy, niektórzy nataliści jak np. @Fedain zaczynają wyrażać obawy:

Jeszcze trochę takich newsów i dzieci do szkoły będę posyłał w kolczugach


Niestety to w niczym nie pomoże bo wszystkie wasze dzieci i tak umrą, czy to zabite przez psychopatów czy przez prawa fizyki bardziej bezpośrednio, a stanie się to tylko dlatego, że je zrobiliście.
Zresztą nie będę się powtarzał:

https://wykop.pl/wpis/73297419/pod-znaleziskami-dotyczacymi-zadzgania-5-latka-ist

*dla natalistów śmierć dziecka ma z naturalnych, aczkolwiek niezrozumiałych dla nich samych powodów większe znaczenie niż dorosłego.

#antynatalizm #efilizm #dzieci #gdynia
  • 36
Skoro każde życie nie ma sensu to po co żyjesz? Może tak ujmę to pytanie


@jukel: Wyjaśniłem ci i to dokładnie dlaczego to pytanie jest źle postawione, a ty nadal je powtarzasz w dokładnie takim samym ujęciu? Dopisek "Może tak ujmę to pytanie" nie zmienia jego ujęcia skoro jest identyczne jak wcześniej: "po co żyjesz w takim razie?" xD

#!$%@? dzieciństwo + ego #!$%@? w kosmos = antynatalizm.

Z
@kopawdupeswiniom: Czyli jednocześnie twierdzisz że ludzkie życie jest bez sensu i w nim trwasz? Ciekawe.
A wstawka z „co tam rżysz” tylko potwierdza, że ego #!$%@? w kosmos.

Skoro życie jest bez sensu to zabij się bo inaczej uznam cię za hipokrytę pozdrawiam
@jukel

Skoro życie jest bez sensu to zabij się bo inaczej uznam cię za hipokrytę pozdrawiam


Od poczatku próbowałeś to nieudolnie przemycić xD Niestety w końcu musiałeś się wysrać. Temat ten był poruszany na tagu, tak więc odsyłam.

A wstawka z „co tam rżysz” tylko potwierdza, że ego #!$%@? w kosmos.


Nie, potwierdza tylko, że wobliczu argumentów jedyne co umiesz to reżeć jak koń.
Do tematu ego antynatalistów odniosłem się tutaj

Nie
@kopawdupeswiniom: Bardzo sprytnie nie odpowiadasz mi na pytanie. Ego jak stąd do Marsa i nawet nie próbuje tego ukrywać. Skoro życie nie ma sensu to po co żyjesz? Czekam na odpowiedź, merytoryczną, jak przystało na wielkiego intelektualistę antynatalistę

A i przyrównaj mnie do konia jeszcze dwa razy, to wzbudza szacunek u drugiej osoby.
@kopawdupeswiniom: a skoro życie jest bez sensu to dlaczego w ogóle mi odpisujesz? Dlaczego trawisz swoją sieć neuronową tak uwłaczającym zajęciem jak rozmowa z bezwartościowym zlepkiem atomów? Może jeszcze chodzisz do pracy? XDDDD
@jukel

Skoro życie nie ma sensu to po co żyjesz?


Już ci odpowiedziałem, że to niewłaściwie zadane pytanie wynikające z braku zrozumienia rzeczywistości. Na pytanie dotyczące samobójstwa także "odsyłając do literatury" i tak zbyt dokładnie ci odpowiadałem biorąc pod uwagę to jaką kreaturą jesteś.

Czekam na odpowiedź, merytoryczną, jak przystało na wielkiego intelektualistę antynatalistę


Powtarzam, nie ja jestem wielkim intelektualistą, tylko ty antyintelektualistą.

A i przyrównaj mnie do konia jeszcze dwa razy,
i #!$%@? nie wygracie i tak, zamiast innych umoralniac, poprostu sami w ten sposób zyjcie


@qusqui21: Być może, ale zawsze znajdą się jakieś osoby, które przemyślą jeszcze decyzję o posiadaniu biologicznego potomstwa. Promil, ale zawsze. Nie zaczynam od efilizmu i po głębszym researchu teraz nawet nie wspominam o argumentach z perspektywy efilistycznej. Sentiocentric antinatalism wystarczy. Tym bardziej że ciężko w ogóle jakieś dobre info dotyczące efilizmu dostać, a po drugie to
@qusqui21: Trzeba mieć wiele argumentów oraz regularnie dyskutować z daną jednostką, by zmieniła zdanie. Dla wielu ryzyko zdarzenia, takiego jak w powyższym poście jest abstrakcyjne, a jednak możliwe oraz zdecydowanie niepotrzebne. Jest niestety wiele innych bardziej prawdopodobnych tragedii, które mogą spotkać potencjalnego potomka. Są też przypadki, że dopiero po fakcie ludzie dochodzą do antynatalistycznych wniosków i jest to naprawdę tragiczne.
@Zerero i tym jest własne życie ludzkie, wyobraź sobie, że istnieje niebo. Kraina wiecznego szczęścia, i umieść tam człowieka. Myślisz, ze tam pasuje? Nie bo w definicji bycia człowiekiem jest walka. Chyba, ze poprostu bedziemy w tym raju podlaczeni pod heroine, albo po lobotomii