Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja (student prawa) 1-2 w nocy: leżę w kącie naje*any, i myślę że jest mi gorąco bo w końcu 90 stopni. Siostra pana młodego zgodziła się usiąść mi na mordzie.

W tym samym czasie czasie jakieś białokołnierzykowe pary typu #programista15k + prawnik zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijają do domu, za to jakieś robolskie pary typu mechanik/budowlaniec + kasjerka/fryzjerka/monterka produkcyjna zapyerdalający po 12h dziennie wywijają na parkiecie, drą pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcają.

Ja sen po 3h, jedzenie od którego mój pies żyga bo tak taniej, od kolokwium do kolokwium, żeby potem pracować za najniższą krajową, zero możliwości kredytu, ulg i przyszłego mieszkania.

Oni gównojedzenie na szybko jedzone na mieście, pewnie używki i alkohol regularnie po pracy na odstresowanie, nierzadko narkotyki, nieregularny sen bo trzeba wyrabiać nadgodziny, kredyt, trzy etaty i dodatkowo własne biznesy, a jednak są w stanie ustać na nogach pomimo że oni też pili bimber teścia pana młodego.

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi <=25 lat bez wykształcenia.

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club #korposwiat

#pdk
tindeRoman - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sy...

źródło: d9264c730fe453ef16dab2c2e1ceff401302a8dc5d576516e27a57b2ebf9b0a4

Pobierz
  • 3