Wpis z mikrobloga

#kikiswiat
Pan Krzysztof stosuje techniki manipulacyjne. przecież to widać na kilometr. Niby wszystko sympatycznie i z dystansem, jednak gasi Kamila na każdym kroku. Żarciki o zepsutym samochodzie wywołują poczucie winy. Bezinteresowne porady na temat prowadzenia kanału wzbudza poczucie wdzięczności. Traktowanie jak dziecko, bo nie ubiera czapki, również stawia go o stopień niżej w tej relacji. Jeszcze tematy ile atrakcji Krzysztof przygotował też wzbudza poczucie wdzięczności.

W jakim celu to robi i czy jest to świadome działanie? Nie wiem.
Zi00 - #kikiswiat 
Pan Krzysztof stosuje techniki manipulacyjne. przecież to widać na...

źródło: IMG_1666

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi00: być może jest tak, że jest to współpraca biznesowa za pieniądze i jako ze Krzysztof płaci to będzie ustawiał wszystko od A do Z w taki sposób Januszexowy, którego jeszcze nauczył się w Polsce przed wyjazdem. No chyba że jest to barter: reklama pola kempingowego w zamian za pobyt i oprowadzanie po Key West. Sam nie wiem - Kamil ma raczej zaburzoną percepcje tej relacji. Krzysztof jest jego "przyjacielem"
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@glock45: może mi się tylko tak wydawać, bo filmy zakrzywiają rzeczywistość. Jedno jest pewne - Kamil nie zachowuje się naturalnie w porównaniu do wcześniejszych vlogów. P. Krzysiek czuję się jak ryba w wodzie i jest bardzo pewny siebie.
  • Odpowiedz
@Zi00: Moze odnosisz takie wrazenie bo Kasia oprócz pylku pszczelego dodawala Kamilowi bromu aby tlumic jego poped, teraz wszsytko wraca do normy, jest jeszcze troche zdezorientowany ale poczekaj, az dopadnie jakas czekoladke, wyjdzie z niego bestia.
  • Odpowiedz
@Zi00: @glock45 No to jest przecież w formie barteru, pole kempingowe Mazur, tam był też zjazd fanów. On też przypadkiem nie zajmuje się ściganiem przyczep amerykańskich do Polski wraz z tym drugim typkiem co też u Kikiego i pokazywał ją kiedyś.
Krzychu go raczej nie manipuluje ma on raczej typowe zachowanie dla Polaków wyjeżdzających krótko przed stanem wojennym, w czasie stanu wojennego do Ameryki czy Usa. Może śmiesznie to
  • Odpowiedz
Krzysztof jest jego "przyjacielem" (wielkie słowo)


@glock45: Przyjacielem to można nazwać kogoś, koga znamy długo i wiem, że możemy na nim polegać na dobre i na złe. A Kamil... On tego Krzysztofa poznał gdzieś w Polsce, widział się z nim raz, i już takie słowa... Chyba że o czymś nie wiem.
  • Odpowiedz
@jerzu70: No dokładnie. Więc jest to część cukrowania się Kamila do Krzysztofa. Lecę oglądać nowy odcinek i zobaczyć co tam Pan Krzysztof z wnuczkiem nagrali.
  • Odpowiedz