Wpis z mikrobloga

Czy istnieją jakieś SKUTECZNE antyperspiranty blokujące pocenie?

Wydałem ponad 50 zł w aptece na markowy antypot po którym wciąż mam pachy mokre jak krocze Tinderówki na widok buzdygana m0kebe. Na opakowaniu jest 72h. Nie działa w ogóle. Hajs wyrzucony w błoto

#modameska #wychodzimyzprzegrywu #niewiemjaktootagowac #przegryw
BlackpillRAW - Czy istnieją jakieś SKUTECZNE antyperspiranty blokujące pocenie? 

Wyd...

źródło: temp_file4581721627495845226

Pobierz
  • 22
@BlackpillRAW: Za to może odpowiadać zła dieta, hormony - szczególnie jeśli mocno chudniesz pomimo jedzenia, albo tyjesz przy aktywnym trybie życia. Oraz inne choroby, ale to mało prawdopodobne, jeśli na nic się nie skarżysz - chyba że utajona cukrzyca.

Jeszcze mam pytanie, czy ktoś w twoim środowisku często kaszle, albo ty sam kaszlesz?
@BlackpillRAW antidral w aptece.

Po jednym użyciu masz wyłączone pocenie na obszarze gdzie się posmarowałeś przez kilka dni.

Oczywiście oprócz tego możesz używać zapachowych gówienek, ale to działa jak patch wyłączający pocenie po prostu.

Nie znam nikogo u kogo by nie zadziałało.

Ostrzegam żeby nie smarować się po goleniu pach, bo piecze jak skvrwysyn.
@BlackpillRAW: A jak używasz antyperspirantu? Najlepsze efekty daje używanie po wieczornym prysznicu, przed spaniem. Wówczas antyperspirant dobrze się wchłania i zapobiega poceniu kolejnego dnia
Ziaja bloker biały rozwiązuje problem idealnie, na noc co 1-2 dni i po problemie, 10zl chyba kosztuje i starcza na miesiąc lekko