Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#motoryzacja Co myślicie o tym, aby kupić Volkswagena Golfa II generacji z silnikiem 1.3, 1.6, 1.6d, czy też 1.8 na pierwszy samochód ? Czy jest to jeszcze w dzisiejszych czasach jeszcze taki wybór, który ujdzie? Wiem, że spalanie będzie boleć, ergonomia, jednak części do niego są, ponieważ to jest Volkswagen. #samochody Nie robię tego dla inwestycji, ponieważ w przypadku takich samochodów osobowych, to nie jest opłacalne. A może Opel Astra F? Wejdźmy do końcowego rozważania. Te samochody nauczą mnie mechaniki samochodowej, nie pcham się w ogóle w marki premium i tym podobne oraz samochody osobowe zbytnio nie spotykane na naszych drogach. Może zacząć od Opla Astry G, Volkswagena Golfa IV generacji? Zapraszam do rozmowy na ten temat, pozdrawiam. #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
@mirko_anonim Golf II w stanie używalności to nie są tanie rzeczy niestety. Ja na 1 samochód właśnie miałem takiego w 1.8, ale to już lata temu i mimo wszystko jest to na prawdę solidne auto. Z szukaniem nowoczesnego auta w budżecie podejrzewam do 10k może być trochę problem na dzisiejsze standardy.
@mirko_anonim: W dobrych pieniądzach już weźmiesz Golfa 5 albo przynajmniej 4 (jeden #!$%@? w sumie). Miałem dwójkę i czwórkę i powiem tylko tyle trzymaj się z daleka od dwójki, to auto nie ma najmniejszego sensu w dzisiejszych czasach. Tam nie ma klimy, hamulców, wspomagania, radia porządnego ale za to pali 10 litrów benzyny
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @ch1nczyk Dziękuję bardzo, jednak dołuje mnie fakt, że stare samochody już nie jeżdżą i w ogóle boli mnie i przejmuje drugi fakt, że normiki jeżdżą piętnastoletnimi samochodami osobowymi po moim mieście, teraz to klasa średnia tylko tym jeździ.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
@mirko_anonim ostanio moja mama kupiła golfa 5+ 1.9 TDI za 9500 zł, jeździ nim od pół roku i nic się nie dzieje.
Co prawda po polerce wyszło że każdy element jest w innym odcieniu czarnego ale lakierem się nie jeździ xD
@mirko_anonim: Nie znajdziesz nie zardzewiałego. Chyba że za chorą kasę.

Poza tym nie warto na naukę mechaniki ponieważ się nie psują. Opel to lepszy wybór tam ciągle coś będzie #!$%@?.