Wpis z mikrobloga

#poznan #polska

Moje przemyślenie po dzisiejszym ataku na przedszkolaka.

Jeżeli czyta to ktoś związany służbowo z przedszkolami, czy to prywatny właściciel, dyrektor, przedszkolanki etc.

Przemyślcie zakup środków do samoobrony: gaz, taser, paralizator.

Mógł to być przypadek jednostkowy ale jednak się wydarzył.
Zawsze będzie można spróbować się bronić, uniknąć tragedii lub ją zminimalizować.

LEPIEJ #!$%@?Ć DZIADÓW PRĄDEM! niż nic nie zrobić.
Pobierz DzikuDziczyzna - #poznan #polska

Moje przemyślenie po dzisiejszym ataku na przedszko...
źródło: Paralizator-ESP-Power-200-moc-200-000-V
  • 13
akup środków do samoobrony: gaz, taser, paralizator.


@DzikuDziczyzna: xD Wielkie xD

Nawet "wyszkolone" policjantki sobie nie radzą z niczym. A ty chcesz żeby pani Grażynka - pżeczkolanka obezwładniła kogoś??? Przeciez ona by tym dzieciaków raziła za brak maseczki, czy za niepoddanie się edukacji seksualnej tym od Pontonów - czy co tam wymyślą.

Chyba, że dla dzieci chcesz to dawać - to co innego
Mezczyzna z nozem


@deiceberg: Tu się zgodzę, że powinny być parytety - jakieś dofianansowania dla mężczyzn, którzy podjęliby się pracy w przedszkolach. Już sama obecność mężczyzn by odstraszała - no i mężczyzna na pewno nie dopuściłby do utonięcia dziecka w studni. Ale byłby jazgot feminazistek!
@DzikuDziczyzna: 7 lat ćwiczyłem kick boxing, spotkałem wielu trenerów, ale każdy powtarzał:

ATAKUJE CIĘ GOŚĆ Z NOŻEM TO SPIER… ILE SIŁ W NOGACH

Nie wiem jakie umiejętności musiałaby posiadać obsługa przedszkola czy innej placówki żeby ochronić dzieci przed nożownikiem w takiej sytuacji. Prócz broni palnej nie przychodzi mi do głowy żadne rozwiązanie.
przecież mężczyźni pracują


@WielkiNos: Typowy głos kobiety. Nieważne, że 95% opiekunek to kobiety. WIec może i nieważne, że w zarządach większość to mężczyźni. Po co parytety?
@DzikuDziczyzna: idąc normalnie ulica nie obronisz się przed nożownikiem, który atakuje nieoczekiwanie. Te przedszkolanki musiały by wychodzic jak oddział SEALS w pełnej gotowości bojowej. Wiadomo, gaz można miec ale w tej sytuacji byłby nieużyteczny.
@7160 o jezu typowy facet. Przecież napisałam poparcie, że fajnie żeby ich było więcej. A że pracują w przedszkolu podałam jako przykład że sobie dobrze radzą stąd warto.