Wpis z mikrobloga

Dobra nie wiem czy było bo cały tag jest dosłownie zaspamowany gunwem więc proszę przeklejam to co napisałem na DC.

wczoraj dal info ze zrzucili atacmsa na lotnisko w berdiansku i zniszczyli z 20 helikoptrow i moze jakies su
teraz ze przekroczyli dniepr i wyzwolili miejscwosc poima i ida na nastepne
i pewnie zaczna tez atakowac z innych przyczolkow
wiec rosjanie sa zwiazani bitwa pod avdiivka gdzie ponosza gigantyczne straty tam cale jebitne kolumny sa niszczone ifv bmp czlogi i od zesrania zolnierzy
trwaaja tez walki na poludnie od bahmutu i teraz jeszcze sa atakowanie z chersonia wiec musza przerzucic wiecej wojska z frontu zaporowskiego
wiec co nie zrobia to cos straca
ale jakby sie ukraincom udalo rozdupcyc ich slabe wojska na froncie chersonskim to bylby dla nich cios bo debile moskalskie koncentruja wszystko na bitwe o avdiivke gdzie chcieli okrazyc miasto a teraz chca je zajac na osobisty rozkaz putina bo ten chce pokazac swoim sojusznikom ze jest kompetentny
wiec tak pod avdiivka robi sie drugi bahmut tylko 20 razy krwawszy poludnie im pada a jesli nie padnie to beda mieli kolejny front gdzie musza wyslac zolnierzy a nie mobilkow bo mobilki nie wytrzymaja tego wiec tak
musza oslabic jakas czesc frontu i kazda decyzja bedzie dla nich porazka ale osobiscie ja bym zrobil tak
ratowal to co zostalo pod avdiivka i olal te ich ofensywy na poludniu i cofnal sie pod bahmutem i sie okopal na lepszych pozycjach i wyslal wojo na from zaporowski i tez zeby ratowac front chersonski
a i pinga wrzucei zapraszam do dyskusji i sorry ze nie ma lepszego zrodla niz film artura ale na x nie potrafie szukac telegramu nie mam i nie znam tych kanalow dobrych a na wykopie doslownie jest wrzucane gowno przez rumuna no i wojenki o zboze o pis o nazistow o wszystko
zapraszam do dyskusji i jak ktos ma jakies inne zrodla to wrzucajta
jeszcze sie okaze ze ta wielka kontrofensywa na zaporozu bedzie gowno warta i bedzie blitzkrieg na froncie chersonskim jak rok temu na charkowskim ( ͟ʖ)

#ukraina #wojna #rosja
Wanzey - Dobra nie wiem czy było bo cały tag jest dosłownie zaspamowany gunwem więc p...
  • 6
Teraz starczy żeby doszli do krymu i go odcięli od reszty ukrainy no i potrzeba tak z 30 zwykłych atacmsów żeby rozwalić most krymski. Znaczy żeby dostali 30 i tak z 10 na most krymski, dronami atakować statki na morzu czarnym i mamy odcięty oblężony krym ( ͜͡ʖ ͡€)
@Frezeek: Przeszli przez dniepr, a że po drugiej stronie to były jakieś mobiki z 2 magazynkami do akacza to weszli ja w masło. Zajęli jedną osadę i prawdopodobnie już się rozlali na pozostałe więc jak się uda to będzie blitzkrieg. Pod avdiivką dostali ruskie zajebiście uber ultra w dupę po dupie, sprzętowo i żołnierzewo że tak powiem. Pod bahmutem też dostają, a ich ofensywa na kupiańsk nie ma szans powodzenia. Muszą
@Wanzey:

onie to były jakieś mobiki z 2 magazynkami do akacza to weszli ja w masło. Zajęli jedną osadę i prawdopodobnie już się rozlali na pozostałe więc jak się uda to będzie blitzkrieg. Pod avdiivką dostali ruskie zajebiście uber ultra w dupę po dupie, sprzętowo i żołnierzewo że tak powiem. Pod bahmutem też dostają, a ich ofensywa na kupiańsk nie ma szans powodzenia. Muszą wysłać ludzi żeby zatrzymać ukraińców na południu