Wpis z mikrobloga

@meltdown:Typowe robienie ze swoich problemów czegoś na skalę całego społeczeństwa. Rodzice jej męża nie wybrali. Sama zdecydowała - jeżeli go ma. Nie widzę problemu poszukać kogoś kto gotuje, sprząta i robi inne rzeczy dla kobiety. Natomiast to jest typowe podejście: załatwmy to ustawą i dajmy kobietom np. niższy wiek emerytalny, bo przecież tak ciężko w życiu mają ... przez własne wybory XD
  • Odpowiedz
@meltdown Nie potwierdzam, ja nie mam TV, więc nie mogę. Also, nie interesuje mnie kompletnie sport.
@CyfrowyD: W ogóle wiele problemów ludzi jest przez ich własne wybory. Państwo opiekuńcze jest po to, aby za te ich złe wybory odpowiadały zamiast tych ludzi. Kobieta zrobiła dziecko z byle kim i jest samotną matką? Należą się pieniążki. W ogóle, za zrobienie dzieci bez myślenia o konsekwencjach państwo sypnie groszem. Wziąłeś kredyt na kilka
  • Odpowiedz
  • 5
@Zara_wracam nie musiałeś. Mogłeś oddać niewazny głos. Gdybyś mógł wybierać między Hitlerem a Stalinem albo nie glosowac na zadnego to też byś i tak specjalnie poszszedl zaglosowac ? xD
  • Odpowiedz
Dla tej pani i tak obejrzenie meczu w sposób świadomy, czyli z rozróżnianiem drużyn i jako takim pojmowaniem zasad gry, byłoby i tak nadludzkim wysiłkiem. A tak z ciekawości: jakie to wspaniałe aktywności prezentują kobiety po powrocie do domów? Z obserwacji wynika, że większość nie ma żadnych zainteresowań, może oprócz zajmowania się cudzym życiem - obgadywaniem sąsiadów, znajomych z pracy i oglądaniem seriali o właśnie cudzym życiu.
  • Odpowiedz