Wpis z mikrobloga

@FuckUe: szczerze gówno mnie obchodzi LGBT, nie mam ani pozytywnych ani negatywnych odczuć ale pracując w zagranicznej firmie (Francja) muszę ogarniać minimum z tych tematów żeby się nie nadziać na incydent dyplomatyczny xD podsumowując wywalenie religii i wstawienie w jej miejsce wiedzy o społeczeństwach i kulturach wyszło by młodym ludziom bardzo na plus
@NuovoGioco: Nie jestem rentierem.
"polski cham czuje się dumny ze swego chamstwa, polski nieuk dumny ze swego nieuctwa, a polski nieudacznik nabrał przekonania, że winni jego porażek są ci, którym się powiodło"
@ShineLow: bo to taka sama gówniana nauka już lepiej jakby było za to matma / fizyka / angielski, to się młodym bardziej przyda niż gówno nauki, a i tak oczywiście Religia jest potrzebna bo ona powinna uczyć wartości
@editores: Ale bzdury xD Ktoś nie dając nic od siebie, mnoży swoje bogactwo, płaci żałośnie niskie podatki w porównaniu z etatem, winduje ceny przez niedosyt rynku dobra podstawowego jakim jest dach nad głową i to biedni maja ból dupy o bogatych którym wyszło xd

Pewnie jak giga korporacja jak Nestlé zabiera studnie, źródła wody w Afryce to też biedacy mają ból dupy o temu któremu się powiodło, czyli zawsze temu który