Wpis z mikrobloga

chodzili do szkoły lub studiowali ty debilu. Dlatego można ich doić po 3k miesięcznie za kawalerkę, nie płacić podatku bo "hehe, ja tu przyjdę co miesiąc po gótóweczkę" oraz robić wały na kaucjach. Ci pseudobiznesmeni od mieszkań to #!$%@? rak dzisiejszych czasów


@2-aminopirydyna: Kupienie mieszkania zawsze wymagało wysiłku, ty prostacki chamie. Trzeba było nie studiować, skoro nic ci to nie dało. Politolog? A może europeistyka?
"Doić 3 tys." jprd. płacisz grosze
  • Odpowiedz
Minuta ciszy dla rentierów


@giorgioflojdini: coo? Jak lewica zacznie sypać dodatkami do wynajmu i kupna to dopiero będą mieli raj. A kataster se ominą bo rozłożą mieszkania na rodzinę. Politycy też posiadają mieszkania, nie dadzą sobie krzywdy zrobić, walną kataster od dziesiątego mieszkania to nikt tego nie odczuje xd
  • Odpowiedz
@giorgioflojdini: strategia na edukację:
- seks, ruchanie, kopulacja, każdy z każdym i od jak najwcześniejszego wieku,
strategia na służbę zdrowia:
Zalejmy SZ kasą, będzie jak w Skandynawii
Strategia na mieszkalnictwo:
- mieszkanie w centrum dużego miasta dla kazdej julki z kolorowymi włosami
  • Odpowiedz
@Assailant: Tak? TO ciekawe jak wyczarujesz np. lekarzy, którzy są głównym ograniczeniem systemu a nie jakieś pieniądze z dupy. PiS akurat sypał też do służby zdrowia i jedyne co to dało to zwiększenie pensji personelu i taki będzie jedyny efekt jak się dosypie do służby zdrowia. Ba to kolejki jeszcze zwiększa bo lekarze są coraz bogatsi i nie chce im się robić nadgodzin i dyżurów co ogranicza podaż usług lekarskich na
  • Odpowiedz
@editores: ta, milion, 2 miliony od razu za kawalerkę we Wrocławiu XD. Tak się składa, że jestem po infie i zarabiam pewnie lepiej od ciebie, ale mieszkania nie kupuje się z dnia na dzień jak się startuje od zera, a kłody pod nogi sypie ci państwo i "rentierzy", którzy w ciągu 3 lat podwoili swoje haracze. A teraz won na czarno gimbusie bo z chłopskim rozumem nie warto dyskutować.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Masz problem mentalny. Za towary i usługi się płaci i nie są to żadne "haracze". Wynajęcie mieszkania jest taką samą usługą jak sprzedaż/wynajem jakiegokolwiek innego towaru.
Jesteś roszczeniowym gówniarzem, "któremu się należy".
Gówno ci się należy. Nie stać cię, to wracaj do swojej wsi. Nie chcesz płacić "haraczu", to bierz kredyt. Nikt ci odda do użytkowania majątku wartego setki tysięcy złotych za darmo.
Ja mieszkałem długie lata w klitce i
  • Odpowiedz
  • 0
@FuckUe I jeśli dojdzie do koalicji to lewica rozpierdzieli to dokładnie w taki sam sposób jak wariaci w Konfederacji, postawia ideologię ponad rozum i logikę. Szkoda naprawdę.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: "żałosny typ. Z zawiści chcesz by inni mieli tak źle jak ty miales. "
Coś ci się #!$%@?ło kolego. To ty reprezentujesz zawiść i zazdrość. to ty chcesz odbierać ludziom mieszkania, bo śmieli je kupić i wynająć.
  • Odpowiedz