Wpis z mikrobloga

ale ta gra jest niewybalansowana xD na pojedynczych mapkach jeszcze jakoś to wygląda, ale na premierze to regularnie dostaję na #!$%@?ę i denerwuje mnie to, bo ani ja nie mam przyjemności z gry ani reszta mojej drużyny, że tak poziomy się mieszają. człowiek grał sobie spokojnie w swoim goldzie w #csgo i było dobrze xD

#cs2
Pobierz yahoomlody - ale ta gra jest niewybalansowana xD na pojedynczych mapkach jeszcze jako...
źródło: fajny-obrazek-wlasnie-podziwiasz-jedna-z-prac-adolfa-hitlera-de-dust-2-counter-strike
  • 5
@yahoomlody: Niestety Premier tak wygląda. Jak nie jesteś giga koksem tylko skromnym goldem to granie w Premier to rosyjska ruletka. Raz trafisz bardzo spokojnych i fajnych teammatów z mikrofonami, a drugi raz na osoby, które nie wiedzą co gdzie i jak.

Tak samo z przeciwnikami - raz mecz wyrównany, na poziomie, a drugim razem gościa z 6k elo, mimo, iż w Twojej drużynie nikt go jeszcze nie ma
@John_Doenut @yahoomlody bez przesady, od zawsze tak było w csie, że albo ruskie z mikrofonem w mordzie, albo nikt się nie odzywa, no i ewentualnie normalny team, ta gra ma miesiąc, tutaj potrzeba czasu, zbalansowania pkt elo w Premierze i ogólnie muszą się siły rozłożyć na punkty, narazie na to sram, mam kilku kumpli, z którymi zawsze siedzielismy 9-10 level Faceit lata temu, a teraz każdy z nas ma całkiem inne elo,