Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Wielu z was poleca folie ochronne jako najlepszą (ale i nie najtańszą) formę ochrony lakieru.
Chciałbym wam pokazać fajny patent, który pozwala trochę wyróżnić się w tłumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosując matową folię na lakierze w połysku uzyskujemy bardzo ciekawy efekt satynowego lakieru.
Różnica między fabrycznym matowym lakierkiem (+13k dopłaty) a oklejaniem jest kilka. Pierwsza rzecz to oczywiście ochrona lakieru (mamy folię). Druga sprawa zdecydowanie łatwiejsze mycie auta (folia jest hydrofobowa). Trzecia sprawa to odwracalność całego procesu ;)

Jest jeszcze kwestia samego wyglądu - moim zdaniem lakiery matowe są umiarkowanie ciekawe. Folia "usuwa" połysk, ale pozostawia (a nawet uwydatnia) metalik lakieru. Jest to szczególnie widoczne w słońcu gdzie auto mieni się milionem drobinek metalicznych.

#detailing #autodetailing #cardetailing #motoryzacja #carboners #wypolerowany #samochody
Foxio - Cześć Mireczki,

Wielu z was poleca folie ochronne jako najlepszą (ale i nie ...

źródło: Mercedes Benz CLA - folie

Pobierz
  • 9
  • 1
@Dwudziestydrugi: w aucie pękł Ci ekran? Co ty robisz z samochodem ;)

@krzysssss Kwestią gustu

@kostas zależy od wielkości auta - widełki są od 14 do 20tys. Napisz jakie auto będzie łatwiej. Tańszą alternatywą jest Full Front + powoli na resztę auta.

@wtryskow bardzo fajnie wygląda! + tworzywa chyba też czymś zabezpieczone co?
Ogółem folia matowa matowej nie równa. Ja przygotowałam maskę testową gdzie wykleilem kilka folii, żeby mieć porównanie. Niektóre