Wpis z mikrobloga

#wybory #zakaz handlu naprawde ludzie mieszkający w wielkich osrodkach miejskich spędzają czas w niedzielę w markecie? Serio, tak juz wszystko poszlo do przodu. Ja zawsze cenie sobie spacer, wypoczynek, spotkanie z kims. Widac mam wiejskue korzenie.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joa024 wystarczy im powiedziec ze zasciankowy PiS i ze katole dla bozii nie chca pracowac w niedziele to beda dostawac spazmow zeby do roboty w niedzie isc.
A takie nowoczesne postepowe laickie niemcy co robia? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Hamburg –
  • Odpowiedz
@Joa024 a moim zdaniem w niedzielę się powinno leżeć cały dzień w łóżku więc jako oszołom zakażę innym wstawania bo ja uważam że tak będzie innym lepiej
  • Odpowiedz
@Joa024 sam źle wspominam te niedzielę w pracy. Nie było czegoś takiego że nie przyjdę w niedzielę bo nie, jakbym nie przyszedł to bym robotę stracił. Przynajmniej ludzie mają teraz trochę wolnego.
  • Odpowiedz
@Joa024: Mnie nawet nie przeszkadza fakt, że w niedzielę nie można zrobić zakupów tylko to, że przez to w sobotę jest w CH*j ludzi i ogromne kolejki między 8 a 21 xD zamiast odpoczywać to człowiek się #!$%@? robiąc zakupy na cały tydzień. Popołudniu w tygodniu też ciężko się poruszać jak ludzie wracając z pracy do domu odwiedzają sklep.
  • Odpowiedz
A studenci woleliby mieć możliwośc pracy w weekend w markecie albo gastro zamiast w gastro.


@pogromca_krasnali: jakoś nie pamiętam sytuacji żeby w weekendy na lasach siedzieli samej studenci. Zawsze te same styrane kobity
  • Odpowiedz
spędzają czas w niedzielę w markecie?

Ja zawsze cenie sobie spacer, wypoczynek, spotkanie z kims.


@Joa024: No właśnie ja też sobie cenię inne aktywności, zakupy to obowiązek.
W tygodniu nie mam czasu jeździć po sklepach, więc zostaje weekend. Wolałbym móc elastycznie dopasować grafik, niż musieć jechać w sobotę, kiedy np jest ładna pogoda i można porobić coś fajnego.
A później w niedzielę pada cały dzień i zamiast ogarnąć w końcu
  • Odpowiedz
  • 5
@Joa024 pracuje 8, po pracy idę na siłownię, ogarniam mieszkanie i gotuje jedzenie, w domu jestem po 19. Nie, nie mam czasu na zakupy w tygodniu. Z resztą po co ja się tłumacze trollowi.
  • Odpowiedz
@Joa024: Moim osobistym zdaniem problemem nie jest to, co ktoś robi - ale zabranie możliwości. Ktoś ma możliwość pracować i zarobić/dorobić, a ktoś inny ma możliwość spędzić czas w galerii.
Ja osobiście tego nie robię, ale to też jest dana możliwość. Jakby zakazali handlu od poniedziałku do soboty, a zostawili niedzielę? To raczej nie mógłbym tego dnia wyjść na spacer.
Niech każdy robi, co chce i mu się żywnie podoba
  • Odpowiedz
@Joa024: Poza tym że zgodzę się z poprzednikami to niedziela niehandlowa powoduje że każda sobota ją poprzedzająca to #!$%@? armagedon, kiedyś było tak tylko przed świętami. Teraz wszyscy rzucają się na zakupy w sobotę bo to dla wielu jedyny wolny dzień w którym zrobią zakupy, często na grilla/uroczystość/przyjęcie/cokolwiek co odbędzie się w niedzielę.
  • Odpowiedz