Wpis z mikrobloga

#wybory #zakaz handlu naprawde ludzie mieszkający w wielkich osrodkach miejskich spędzają czas w niedzielę w markecie? Serio, tak juz wszystko poszlo do przodu. Ja zawsze cenie sobie spacer, wypoczynek, spotkanie z kims. Widac mam wiejskue korzenie.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po tygodniu pracy wolałbym miec dwa dni na zrobienia zakupów zamiast jednego. A studenci woleliby mieć możliwośc pracy w weekend w markecie albo gastro zamiast w gastro.


@pogromca_krasnali: Nie sraj żarem, zaraz będziesz miał czterodniowy tydzień pracy. Poza tym coś ci się pomyliło dziadku z KODu - studenci teraz robią sobie rok przerwy od studiów na podróże po globie a nie robią u janusza na nocne zmiany żeby mieć na
  • Odpowiedz
Poza tym coś ci się pomyliło dziadku z KODu - studenci teraz robią sobie rok przerwy od studiów na podróże po globie a nie robią u janusza na nocne zmiany żeby mieć na chleb.


@Arsenazo: No ci AKSiM-u to może, reszta niestety nie ma kasy za snickersy i musi jakoś siebie na tych studiach utrzymać.
  • Odpowiedz
No ci AKSiM-u to może, reszta niestety nie ma kasy za snickersy i musi jakoś siebie na tych studiach utrzymać.


@pogromca_krasnali: Ładnie jesteś odklejony xD od 10 lat w akademikach prawie nie ma Polaków, każdy studenciak albo kupione mieszkano albo kasa na wynajem, samochód, wakacje, podróże po świecie. Po studiach rok znów na podróże przed dorosłością/pracą. A w akademikach masz Hindusów i innych obcokrajowców, więc to pewnie ich wysyłasz do
  • Odpowiedz
@Joa024: ale wiesz, że jak sklep jest otwarty w niedzielę, to możesz też w ogóle do niego nie iść? To się nazywa wybór i taki wybór chcę mieć
  • Odpowiedz
naprawde ludzie mieszkający w wielkich osrodkach miejskich spędzają czas w niedzielę w markecie?

Ja zawsze cenie sobie spacer, wypoczynek, spotkanie z kims. Widac mam wiejskue korzenie.


@Joa024: A czemu nie można zrobić tego wszystkiego jednego dnia? Nie da się zrobić zakupów w markecie w pół godziny?
  • Odpowiedz