Wpis z mikrobloga

Cechy, które z automatu dyskwalifikują daną dziewczyne jako moją potencjalną żonę:

- brak cnoty / bycie wcześniej w związku
- tatuaże
- kolczyki w nosie, jezyku, pępku itd.
- wlosy malowane na nienaturalne barwy
- nieprzyzwoite ubieranie się i eksponowanie części ciala, które powinny być zastonięte
- ateizm / satanizm
- feminizm
- popieranie aborcji
- ojkofobia
- kompleksy wobec Zachodu, spermienie do UE
- nachalny aktywizm antysmogowy
- nieoszczędzanie prądu, wody i pieniedzy
- marnowanie jedzenia
- lenistwo
- grubiaństwo
- nadmierny ekstrawertyzm
- lubienie tańca, a szczególnie jakichs dzikich i przeseksualizowanych tańców nowoczesnych
- prymitywny normicki humor typu hehe papież
- pogarda względem ludzi, którym nie powiodlo sie w życiu
- przedkladanie psiapsiólek ponad rodzine

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #neuropa #niebieskiepaski #wybory
  • 34
@Lotmanek: znalazłem idealną kandydatkę. Możesz zasugerować mu zgolenie brody, ale to zależy czy lubisz owłosionych, czy nie. xd

@janciopan pewnie to dzieciak troll jakiś, albo gość z wioski, co nigdy nie wyjechał nigdzie. Żadna kobieta tak już nie żyje.
W dodatku wymienianie ateizmu i bycie przeciwnikiem aborcji już dużo mówi o tej osobie. Mnie się kojarzy to z Fritzlem xd
smallboobslover - @Lotmanek: znalazłem idealną kandydatkę. Możesz zasugerować mu zgol...

źródło: 800px-Grzegorz_Braun_Sejm_2019

Pobierz
@Lotmanek: tylko może to ty masz spraną głowę przez kościół, brak wychowania przez rodziców i otoczenie? No i może warto zmienić myślenie, doedukować się, otworzyć na świat i ludzi? ;] Serio teraz to tylko drugiego takiego samego gościa z wioski możesz sobie znaleźć do życia.

Też kiedyś byłem prawakiem-korwinistą, tylko to było za czasów, gdzie nie było nacjoli i sama partia byłą bardziej liberalna, a mniej konserwowa. Na szczęście byłem na
no ja jakos nie uważam żeby moje wymagania były jakieś wygórowane, wystarczy być normalną wartościową dziewczyna bez spranej głowy przez zachodnia propagandę


@Lotmanek: ty jestes niewartościowy, niestety
Większość rzeczy które wymieniłeś to normalna rzecz i odwrotne poglądy to gwóźdź w mózgu