Wpis z mikrobloga

Muszę przygotować portfolio swoich działań zawodowych. Nie, nie jestem grafikiem. Ale i tak muszę.

I tak sobie wymyśliłam jakie to nie będzie zajebisye, wszystko tam zawrę. Tyle materiałów, ze każdy będzie pod wrażeniem. Będzie tak piękne, ze każdy dział HR się popłacze ze wzruszenia jak je zobaczy. Treściwe, ale wyczerpujące. Estetyczne, ale pokazujące przekrój moich umiejętności operowania wizualami. Nie za długie, nie za krótkie. Z kluczowymi projektami tylko, ale doskonale opisanymi. No będzie po prostu zajebiste.

Taa, tylko jak trzeba się zabrać do roboty, to przytłacza mnie wysokość tej poprzeczki i w efekcie nawet jeszcze nie zaczęłam ¯\(ツ)/¯

Zamiast po prostu zrobić cokolwiek a później poprawiać kurła. Pamiętajcie, że zrobione jest lepsze od idealnego. Zawsze.

#gorzkiezale #pracbaza
  • 23
@Moseva: kwintesencja mojego #!$%@?. Każdy projekt, licencjat, magisterka, zadania roczne, potem projekty w robocie miały być #!$%@? perfekcyjnie i wszyscy mieli być zachwyceni.Nawet byłam podekscytowana planowaniem i robieniem wstępnych szkiców. Kończyło się na przedłużaniu terminów i oddawaniu czegokolwiek żeby było XD xd ;_;
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.