Wpis z mikrobloga

Muszę przygotować portfolio swoich działań zawodowych. Nie, nie jestem grafikiem. Ale i tak muszę.

I tak sobie wymyśliłam jakie to nie będzie zajebisye, wszystko tam zawrę. Tyle materiałów, ze każdy będzie pod wrażeniem. Będzie tak piękne, ze każdy dział HR się popłacze ze wzruszenia jak je zobaczy. Treściwe, ale wyczerpujące. Estetyczne, ale pokazujące przekrój moich umiejętności operowania wizualami. Nie za długie, nie za krótkie. Z kluczowymi projektami tylko, ale doskonale opisanymi. No będzie po prostu zajebiste.

Taa, tylko jak trzeba się zabrać do roboty, to przytłacza mnie wysokość tej poprzeczki i w efekcie nawet jeszcze nie zaczęłam ¯\(ツ)/¯

Zamiast po prostu zrobić cokolwiek a później poprawiać kurła. Pamiętajcie, że zrobione jest lepsze od idealnego. Zawsze.

#gorzkiezale #pracbaza
  • 23
@Moseva: Zbijam pionę, sama od tygodnia robię portfolio, co oznacza, że jeszcze nie zaczęłam, ale z racji "zabierania się" nie robię też bieżącej roboty, więc ze wszystkim jestem już dawno w czarnej dupie. Siedzę w napięciu i SIĘ ZABIERAM. Rozpisałam plan krok po kroczku, każdy kroczek to 5-10 minut, nie wykonałam, #!$%@?, zadnego. Za to przescrollowałam już tyle internetu, że o tej porze mam już problem ze zrozumieniem słowa czytanego i