Wpis z mikrobloga

#wybory #polska #bekazpisu
Jeśli Duda ma odrobinę honoru to nie będzie przeciągał zmiany władzy. Mam tylko nadzieję że Hołownia i Kosiniak się nie zeszmacą i nie pozwolą Tuskowi żeby za 4 lata jego rządy kończyły się tak jak w 2015 r.
Zrobiłem screeny próbowany 3 Drogi. Teraz pozostaje czekać czy będzie Kukiz bis.
  • 7
@DorodnyTucznik:

Jeśli Duda ma odrobinę honoru to nie będzie przeciągał zmiany władzy.


xDDDDDD. Interes partyjny vs. "honor", w pojmowaniu osób, które nigdy w życiu na niego głosowały i nie zagłosują. Ciekawe co wybierze Duda.

Mam tylko nadzieję że Hołownia i Kosiniak się nie zeszmacą i nie pozwolą Tuskowi żeby za 4 lata jego rządy kończyły się tak jak w 2015 r.


Koalicja KO-3D-Lewica z premierem Tuskiem nie przetrwa 4 lat.
@DorodnyTucznik mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Ale nie, że połączą siły z PiSem, albo że część posłów przejdzie. Tylko, że będą mieli ambicję na pierwszą lub drugą siłę polityczną
@DorodnyTucznik: Hołownia pójdzie tą samą drogą co wszystkie partie, które były takie antysystemowe. Tak jak Kukiz i jego Kukiz15, tak jak Petru i jego Nowoczesna, tak jak Kołodziejczak i agrounia, tak jak Palikot i już nawet nazwy partii nie pamiętam.