Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
95kg / 180cm, chodze 2x w tyg na basen (30min trening) + 3x w tyg trening silowy na silowni (godzina gdzie okolo 20min jest to stretching, aktywacja i pozostala czesc to ciezary). Kazdego dnia mam okolo 10-15min stretchingu.

Obecnie mam diete pudelkowa 2k kcal i waga zaczela stac tak od okolo 2.5 tyg (waha mi sie 95-96), zastanawiam sie czy po prostu jem za duzo i powinienem dalej sciac czy scialem za duzo. 2k kcal mialem przed dolozeniem basenu i jeszcze jak mialem 2x trening silowy + codzienny stretching.

Rozmyslam czy by nie dolozyc kcal chociaz na 2 tyg, zeby organim odpoczal. Startowalem ze 100kg i to 95kg jest wynikiem 2.5msc pracy.

Nie ukrywam, ze scinac kcal nie bardzo chce, bo juz teraz jest tak, ze jedzac ostatni posilek okolo 17 (jem 9-17 jako okno zywieniowe) to o 19 juz mooocno jestem glodny i rozdrazniony.

Co poczac?

#dieta #chudnijzwykopem #mirkokoksy #mikrokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ruszyć dupe, bo to co robisz przepala tyle co nic, a podejrzewam, że aktywnosc dzienna jest bardzo niska.

*sciecia za mocno nie istnieje.

**nie potrzebujesz odpoczynku po utracie 5kg na przestrzeni 10 tygodni, ogólnie trochę marnowanie czasu moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na pudełkach masz bardzo małą kontrolę nad spożywanymi kaloriami. Ścinanie nic tu nie da, bo wziecie cateringu "o rozmiar mniejszego" wyjdzie praktycznie na to samo. Do tego przy takiej niskiej kaloryce, to już nie ma z czego za bardzo ciąć. Jedyną rozsądną opcją jest zwiększenie aktywności.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): U mnie przy trochę niższej wadze i 0 ruchu (praca 100% zdalna, piwniczenie) oprócz siłowni leciało w dół średnio 2 kg miesięcznie na 2300 kcal, ale warto pamiętać, ze różnice między ludźmi są ogromne jeśli chodzi o spalanie kcal i odpowiedz organizmu na deficyt.
Jak nie chcesz ścinać kalorii to zawsze można dołożyć więcej ruchu, bo teraz jak rozumiem to masz 3h siłowni i 1h basenu w tygodniu?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ile białka w gramach w przeliczeniu na kilogram docelowej masy ciała masz w tej diecie? Ile tego białka jesz?
Co z pozostałą aktywnością fizyczną niebędącą ćwiczeniem? Ile kroków robisz dziennie?
  • Odpowiedz