Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
95kg / 180cm, chodze 2x w tyg na basen (30min trening) + 3x w tyg trening silowy na silowni (godzina gdzie okolo 20min jest to stretching, aktywacja i pozostala czesc to ciezary). Kazdego dnia mam okolo 10-15min stretchingu.

Obecnie mam diete pudelkowa 2k kcal i waga zaczela stac tak od okolo 2.5 tyg (waha mi sie 95-96), zastanawiam sie czy po prostu jem za duzo i powinienem dalej sciac czy scialem za duzo. 2k kcal mialem przed dolozeniem basenu i jeszcze jak mialem 2x trening silowy + codzienny stretching.

Rozmyslam czy by nie dolozyc kcal chociaz na 2 tyg, zeby organim odpoczal. Startowalem ze 100kg i to 95kg jest wynikiem 2.5msc pracy.

Nie ukrywam, ze scinac kcal nie bardzo chce, bo juz teraz jest tak, ze jedzac ostatni posilek okolo 17 (jem 9-17 jako okno zywieniowe) to o 19 juz mooocno jestem glodny i rozdrazniony.

Co poczac?

#dieta #chudnijzwykopem #mirkokoksy #mikrokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: Ruszyć dupe, bo to co robisz przepala tyle co nic, a podejrzewam, że aktywnosc dzienna jest bardzo niska.

*sciecia za mocno nie istnieje.

**nie potrzebujesz odpoczynku po utracie 5kg na przestrzeni 10 tygodni, ogólnie trochę marnowanie czasu moim zdaniem.
Anonim (nie OP): U mnie przy trochę niższej wadze i 0 ruchu (praca 100% zdalna, piwniczenie) oprócz siłowni leciało w dół średnio 2 kg miesięcznie na 2300 kcal, ale warto pamiętać, ze różnice między ludźmi są ogromne jeśli chodzi o spalanie kcal i odpowiedz organizmu na deficyt.
Jak nie chcesz ścinać kalorii to zawsze można dołożyć więcej ruchu, bo teraz jak rozumiem to masz 3h siłowni i 1h basenu w tygodniu?
@mirko_anonim: ile białka w gramach w przeliczeniu na kilogram docelowej masy ciała masz w tej diecie? Ile tego białka jesz?
Co z pozostałą aktywnością fizyczną niebędącą ćwiczeniem? Ile kroków robisz dziennie?