Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla was nową aplikację do przeglądania naszego ukochanego portalu, zarówno na iOS jak i Androidzie. Poznajcie Wypiek!

Wypiek jest dostępny na App Store i Google Play.

Co spotkacie w Wypieku?
Staraliśmy się poprawić błędy, które występują w oficjalnych aplikacjach, jak i dodać coś od siebie. Oto rzeczy, które udało nam się zaimplementować:
- Przyjemny i przejrzysty interfejs.
- Brak paginacji - wszystko obsługujemy infinite scrollem.
- Zunifikowany video player dla całej aplikacji, zarówno dla youtube jak i streamable.
- Picture in Picture wewnątrz aplikacji dla video.
- Otwieranie odnośników do youtube i streamable bezpośrednio w tekście.
- Szybkie udostępnianie wpisów i komentarzy w postaci obrazka.
- Usprawniona nawigacja i gesty.
- Automatyczne konwertowanie plików webp do png przy wysyłaniu.
- Odświeżanie liczby plusów po zaplusowaniu.
- Udostępnianie obrazków bezpośrednio osobom, z którymi wymienialiśmy się wiadomościami.
- I wiele innych drobnych usprawnień!

Więcej informacji znajdziecie również w Znalezisku.

Zachęcamy do wypróbowania Wypieku,


#wypiek #wypiekmobilny
bakehaus - Czołem Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla was nową aplikację do prz...

źródło: mikroblog

Pobierz
  • 67
  • 1
@Gremek:
Poprawną sekwencją w aplikacji powinno być:
- wprowadzenie danych i zatwierdzenie
- przekierowanie przechwytywane przez aplikację
- automatyczny powrót do aplikacji już jako zalogowany użytkownik
Wygląda to tak jakby przekierowanie nie było poprawnie wyłapywane u wszystkich użytkowników. Przyjrzę się temu błędowi.

@Tytanowy_Lucjan
Tak! Będziemy publikować pod tagiem #wypiek
@bakehaus ok. Będzie testowane. Na plus duża responsywność i lekkość, bo nakładka #wykopwnowymstylu już strasznie mi zamula przeglądarkę po kilkunastu minutach i długiej czarnej liście z pisowcami.

Co mogę na razie napisać? Emotki nie chowają się po wybraniu pożądanej. I chyba klawiatura też po wysłaniu komentarza.
Jak wchodzę w powiadomienia to mogłoby przyciągać wołający komentarz do dołu, bo nie zauważyłem, że muszę przewinąć w górę by zobaczyć poprzednie.

Radzę też spojrzeć na
  • 1
@Gremek: Dziękuję za nagranie! Sprawdzę czy ten błąd może być związany z wykorzystywaniem 2FA. Co do 90hz to faktycznie na ten moment osiągnięcie 120hz na Androidzie może być trudne dla Fluttera. Trwają jednak prace nad wprowadzeniem nowego silnika renderowania, dla którego 120hz powinno być już w zasięgu. Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie!