Wpis z mikrobloga

Czyli wychodzi na to, że #konfederacja z 11 posłów awansowała i wprowadzi w tej kadencji 15 posłów. A to pozwoli im już założyć nie koło, tylko klub tak jak chcieli. Wiadomo, że po sondażach które dawały nadzieję na 40 pozostaje spory niesmak. Ale z innych plusów to pozbyli się jeszcze Korwina który im bruździł. Jak do czasu kolejnych wyborów wyciągną wnioski i wywalą płaskoziemców ze swoich list, i
dodatkowo UE i PO coś odwalą z imigrantami to już w ogóle będą mieli wodę na młyn.

#wybory #4konserwy #polityka
Pobierz andbatros - Czyli wychodzi na to, że #konfederacja z 11 posłów awansowała i wprowadzi...
źródło: sss
  • 12
@andbatros: gość ma prawie 80 lat, w jego wieku to normalne. Ja mam wieczny szacunek do Pana Korwina ale niech Konfederacja zacznie się od niego odcinać, a najlepiej jakby poszedł do europarlamentu, tam będzie mógł masakrować dalej lewaków i przy tym nikt nie będzie tam robił z nim tendencyjnych wywiadów o pedofilii i kobietach.
@PotwornyKogut: ja #!$%@? ciekaw jestem jak u was bredzi dziadek. Pewnie nawet nie jest w pełni sił umysłowych. Korwin jest już stary i głupie opinie są domeną ludzi starych. Korwin dużo zrobił dla polskiej polityki. Niestety zasłynął z głupich wypowiedzi zamiast z ideii wolnego rynku i kapitalizmu. Jako jedyny do końca walczył z komuną i okrągłym stołem.