Wpis z mikrobloga

#przegryw kurde od pewnego czasu dużo rucham. Poznałem kilka ślicznych dziewczyn. W sumie tak na poważniej a nie tylko na seks to mam 3 kandydatki ale problem w tym że żadna nie jest dziewica. Ja lvl 32 one 27, 31 i 29 i każda z nich już była wcześniej w związku.. jak sobie z tym poradzić? Nie chodzi mi o to że nie ma jakiejś błony czy że cipka przeruchana tyłki bardziej i takie psychiczne sprawy że jakiś #!$%@? się nią bawił wcześniej nago, że jej lizał cipe, że ja ruchał, że bawił się jej cyckami że ona mi robiła loda i była jego szmata...strasznie mnie to meczy a znam pary w których łaska miała już np dziecko i chłopu to nie przeszkadzało co dla mnie to jest kosmos.. jak to ogarnąć? #zwiazki #seks #psychologia
  • 17
@januszkasprzykowski: nie wiedzą cos Ty xd jest też opcja że żadna z nich i znowu trzeba będzie iść do klubu po kolejna. W sumie teraz się zaczął rok akademicki wiec będą studentki :) marzy mi się dziewica ale to raczej w tym wieku nierealne. Jeśli nie pokonam tego problemu psychicznego to chyba będę sam :(