Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Baba: ale intzleu, mizoginie nie możesz kogoś oceniać po tym ile miał partnerów. To co, że spałam z 30 oskarkami? Myślisz, że jesteś lepszy ode mnie?

Też baba: haha nie był nigdy w związku, na pewno jesteś najgorszy w łóżku, najgorzej całujesz, w ogóle co to za ciasne rurki masz na sobie, intzelu? Praca? Jaka praca, przecież można sypiać z ludźmi pracując.

Taki wasz obraz, hipokrytki.

https://www.youtube.com/watch?v=MO1ZewjkdU0

Pamiętam jak na studiach miałem pierwszą dziewczynę. Fakt, przelatany materac, która chciała się ustabilizować, bo się wyszalała - co sama mi przyznała.
Ja nie przyznałem się jej, że w ogóle jest pierwszą, z którą się całuję, śpię itd.
I wiecie co? Wychwalała mnie xD Mówiła, że świetnie całuję, że to jak ją dotykam to nikt tak wcześniej nie robił itd. Że zabrałem ją na najlepszą randkę na jakiej była.
Ciekawi mnie, czy, gdybym się jej przyznał do tego, że jest moją pierwszą to miałaby o mnie takie samo zdanie.

#bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #pieklokobiet



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Baba: ale intzleu, mizoginie nie możesz kogoś...
  • 10
@mirko_anonim:

przelatany materac, która chciała się ustabilizować, bo się wyszalała - co sama mi przyznała.

I wiecie co? Wychwalała mnie xD Mówiła, że świetnie całuję, że to jak ją dotykam to nikt tak wcześniej nie robił itd.


aha, a ty uwierzyłeś w jej manipulacje mające na celu owiniecie sobie beciaka w okół palca i na podstawie tego snujesz jakiekolwiek teorie?

PS: jeśli laska szczerze cię pożąda to sam fakt bycia prawikiem
✨️ Autor wpisu (OP): @czescmampytanie, no nie trafiłeś tym razem, bo zerwałem z nią po jakimś czasie ze względu na to, że miałem wtedy ostre myśli samobójcze i nadawałem się do leczenia, gdzie wiedziałem, że nie zrozumiałaby tego.
A płakała po mnie pół roku. Nie jestem z tego dumny, ale piszę jak było.

@Dezyderiosh: Kobiety tak widzą facetów. Stąd często gdy facet wchodzi w związek, to nagle jakoś wszystkie inne w otoczeniu stają się milsze.
To jakiś pierwotny mechanizm. Skoro jakaś uznała, że w facecie jest coś interesującego, to automatycznie staje się lepszą partią.

W przypadku chadów, to osiąga tak absurdalny obraz, że kobiety wolą świadomie być którąś z kolei, byleby mieć miejsce w haremie.
W przypadku chadów, to osiąga tak absurdalny obraz, że kobiety wolą świadomie być którąś z kolei, byleby mieć miejsce w haremie.


@lojawyk: a po co ci chlop na stale? wystarczy, ze wpadne cie bzyknac jka czujesz potrzebe albo pomoze z autem jka cos nawali
@mirko_anonim nie chcę być posłańcem złych newsów, ale te teksty typu najlepsza randka, najlepszy seks, najlepsze cokolwiek wypowiadane w trakcie randkowania/związku znaczą generalnie tyle co nic ¯_(ツ)_/¯
Anonim (nie OP): @xentropia, może tak być. Z tym, że po zerwaniu zmieniła się całkowicie, ścieła włosy, inna fryzura, inny kolor, po leciała w tango nieźle, wyjechała z kraju i jeszcze przysłała walentynkę prawie po roku od zerwania. Nie wiem, czy była na terapii, ale wiem, że wróciła do rodziców na jakiś czas, bo nie mogła się pozbierać.
Zresztą, to i tak nie ma znaczenia teraz.

Anonim (nie OP): @xentropia, a jeszcze taka śmieszna sprawa mi się przypomniała.
Jak ja byłem na terapii odnośnie tych swoich planów samobójczych i jak opowiedziałem psycholoszce o tym jak zerwałem z tamtą dziewczyną, bo wiedziałem, że nie zrozumie tego co się że mną dzieje to reakcja psycholoszki było wyśmianie mnie xD

To tak chciałem tylko napomknąć odnośnie empatii kobiecej.

Baba: ale intzleu, mizoginie nie możesz kogoś oceniać po tym ile miał partnerów.


@mirko_anonim: Oczywiście, że mogę. I błagam skończmy w reszcie z tymi idiotyzmami, chociażby jeśli ktoś miał za dużo partnerów/partnerek jest to dość istotna informacja bo ci może mówić, że coś z tą osobą może być nie tak jeśli nikt z nią dłużej nie wytrzymał.