Wpis z mikrobloga

@p47k Oczywiście, żadna tak diametralna transformacja nie przeszła bez dostania po dupie - ci którzy mieli się wzbogacić to zrobili, reszta miała przesrane. Ale widzę też jaką drogę przeszliśmy w te 30 lat, pamiętam też afery PO i zdaję sobie sprawę, że odwalali. Widzę też, że w przeciwieństwie do tamtych lat afery PiS nie są grillowane przez jedyne dla wielu Polaków źródło czyli TVP, przeszliśmy kryzys z rekordową inflacją i cenami paliw,
@Hanussen: 100% zgody

Ogolnie w pierwszym poscie odnosilem sie do reakcji babci, na informacje o glosowaniu na Schetyne.

Sam tez jestem z Wroclawia jak op i jego babcia, znam osobiscie bardzo dobrze temat trzech lokalnych muszkieterow (Schetyna, Frasyniuk, Zdrojewski). Babcia wroclawianka i po jej reakcji przypuszczam, ze rowniez znala wtedy nasze wroclawskie srodowisko. Takze po czesci ja rozumiem, tak po ludzku. Oczywiscie z wyjatkiem napadu ruskich
@Kruk_98 No to teraz ze 2 lata bałaganu w 8 (słownie ósmio) partyjnej koalicji, potem przedterminowe wybory. I PIS wróci z poparciem 55% wi większością konstytucyjną. Mam nadzieję że Babcia dożyje.
@starytygrys: A ciebie uczyli o I czy II wojnie światowej jak byłeś dzieckiem? I co miło było czytać że ruskie potrafili związać ciężarną i zrobić jej mnóstwo potwornych rzeczy? Babcia ma sprany mózg propagandą ale koniec końców mózg to mózg. A trzymanie babci w propagandzie to też #!$%@?ństwo. Informacje mogą być nie miłe i szczerze powiedziawszy rzadko kiedy jest inaczej. Lepiej tak niż mieć z babci wojownika propagandzistę gdzie jak nic
Pobierz SarahC - @starytygrys: A ciebie uczyli o I czy II wojnie światowej jak byłeś dzieckie...
źródło: Paulina Kmieć mielec
@ChybaSnisz: No ale co to ma za związek z moją wypowiedzią? Zmieniasz temat. Odniosłem się do tezy, że biedni emeryci głosują na pis, bo pis im daje i nie jest to kwestia propagandy. Otóż nie. Poziom emerytury ma jakieś oczywiście znaczenie ale główne to jednak propaganda, patrz mój dziadek. Kłamstwem i propagandą jest też to, że za Tuska nie waloryzowano emerytur lub waloryzowano marginalnie. Otóż to nieprawda, bo PIS przed wywaleniem
@woj_st: No tak, bo starsi mają rację, starszym pokoleniom trzeba ustępować i najlepiej młodzi morda w kubeł albo żeby w ogóle nie głosowali. Ale pisowcy, te same starsze pokolenie jest pierwsze od wyzywania od zdrajców, folksdeutchy, konfidentów i co tam jeszcze można usłyszeć z ust starszych ludzi, którzy mają zdjecia JP2 i Piłsudskiego powieszonych na ścianie w salonie. Typowe zaszczuwanie młodego pokolenia by się bało własnego zdania. Poza hymnem niemiec sama