Wpis z mikrobloga

#wybory Tusk zły, bo nie rozdawał nierobom kasy za głosy? Tusk zły, bo zmuszał ludzi do pracy w niedziele? Kto uczciwe pracował i miał jakiekolwiek ambicje to miał OK życie, a komu się nie chciało robić to będą gadać, że Tusk zły, a Kaczor dobry, bo pieniążki "darmowe" dał XD
  • 26
  • Odpowiedz
  • 44
@laki_dl: dodajmy, że wtedy Polska dopiero zaczynała się rozwijać i wychodziła z wschodniej mentalności. Za PiS to nawet rozwoju nie było, a cofanie się.
  • Odpowiedz
@iselilja Czekaj, to wy w końcu chcecie tej "europejskiej" Polski, z socjalem na miarę zachodu i z wysokimi pensjami? Bo taką Polskę stworzył PiS.
Za Tuska było gorzej niż na Ukrainie, bieda, bezrobocie, 5zł/h i masowa emigracja- normalnie dzicz. To ma być lepsze?
  • Odpowiedz
@iselilja:

ta stworzył podnosząc najniższą krajową co chwila co zabijało mniejsze biznesy i przedsiębiorców.

Zabili firmy zombie lub te, które konkurowały tanią siłą roboczą, co przełoży się na większą produktywność i wyższe emerytury. Też nie każdy jest przedsiębiorcom, a mśp nie są potrzebne, bo można postawić na Czebole jak Koreańczycy.
KoxKoxu21 - @iselilja: 
 ta stworzył podnosząc najniższą krajową co chwila co zabijał...

źródło: obraz_2023-10-16_165010373

Pobierz
  • Odpowiedz
@p47k: a zakład? Zrobiłbym 2k więcej, bo nadal mam kontakt z ludźmi stamtąd, gdyby nie to, że poświęciłem czas na samodoskonalenie i zdobywanie doświadczenia to za rządów pisowskich byłbym biedakiem, więc skoncz
  • Odpowiedz
@Marakuja: XDDD

Az sie usmiechnalem XD no wlasnie o to chodzi, ze zarobilbys wiecej. Wez wdech, wydech i spojrz raz jeszcze na wykres
  • Odpowiedz
bo zmuszał ludzi do pracy w niedziele?


@iselilja: przeciez ten idiota nie ma zamiaru znosić zakazu handlu xD w dodatku popiera 800+, 13 i 14 emeryturke, babciowe, kredyty 0% i dopłaty do najmu. Ja #!$%@? jakie czuby na niego głosowały z nadzieją na zmiane xD
  • Odpowiedz
@p47k: to jest ogół, a w wielu miastach polski b wynagrodzenia nie urosły o tyle w przeciągu ostatnich lat - chyba że liczysz 3.6kk ludzi których wpędziliście na minimalna (z 1.8kk z 2015) to tak, im uroslo, a innym siła nabywcza spadła, iksde
  • Odpowiedz