Wpis z mikrobloga

Chciałbym przeprosić wszystkich z tagu #konfederacja
Cały czas byłem święcie przekonany, że wejdziecie w koalicję z PiS. Tymczasem wy ledwo weszliście do sejmu.

Aktualnie możecie wejść w koalicję z ekipą zamiatającą korytarze sejmowe i robić reformy w zakresie rodzaju: "który lepszy płyn do schodów na antresoli".

#bekazkonfederacji #wybory #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
@vartan: A ty co, mas złudną nadzieje, że wybawi nas wszystkich opozycja "demokratyczna"? Szkalujesz ludzi za to, że wierzyli w to że ktoś spoza układu może zrobić coś dobrego? Tego się już nie dowiemy pewnie. Za 4 lata maksymalnie 8 wrócimy do punktu wyjścia i szkalowania platformy. Osobiście mam nadzieje, że tym razem się to tak nie skończy, ale wrzucanie wszystkich osób głosujących na konfederacje do jednego wora też nie
  • Odpowiedz
bo startują jako koalicja i mają 8% próg wyborczy


@Zbyszek_Bigos: Nie, Lewica wystartowała jako partia, a nie koalicja, mają więc próg 5% tak jak Konfederacja. Z tych co się dostały to tylko Trzecia Droga i KO są koalicjami.
  • Odpowiedz
Szkalujesz ludzi za to, że wierzyli w to że ktoś spoza układu może zrobić coś dobrego?


@strug321: ja nie wiem jak Wam ta narracja dalej przechodzi XD absolutny polityczny mainstream, Korwinedes który siedzi w polityce od 35 lat (który był posłem 1.kadencji) i partia która będzie zaliczać wlasnie swoją drugą kadencję w sejmie XDD

SPOZA UKŁADU XXX---DDDDD
  • Odpowiedz
@kontos_stelio: Ależ ty jesteś dorosły wyśmiewając poglądy innych ludzi, na tym polega ta wasza demokracja? Nie neguje nikogo kto głosował na KO, Lewice czy też 3drogę, każdy ma prawo wykorzystać swój głos jak chce i to szanuje. Tego oczekuję w drugą stronę, niech te następne lata będą lepsze, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@vartan: ekipa sprzątająca uczciwie pracuje w przeciwieństwie do wielu działaczy konfy, wielkich wolnorynkowców, którzy na etacie ani na swoim ani dnia nie przepracowali.
  • Odpowiedz
@vartan: problem w tym ze patrzac na aktualny trend - konfa wchodząc w koalicję z pisem ma większość w sejmie niż cała opozycja razem wzięta i to mnie martwi.
  • Odpowiedz
@strug321: Przecież nie wyśmiewam Twoich poglądów tylko absurdalny statement sugerujący, że Konfederacja jest jakąś magiczną siłą "spoza układu", gdzie w rzeczywistości tylko się na taką kreuje, a w swoich szeregach ma starych politycznych wyjadaczy pokroju Bosaka, Wiplera czy Korwina, siedzących w polityce od wielu wielu lat.
  • Odpowiedz
  • 4
@strug321 Partia spoza układu która przyjmowała kogo leci, w tym spadochroniarzy z PiS a jej twórca jest w polityce od lat 90.

Kto jest głupszy? Głosujący świadomie na duopol czy głosujący na partię udająca antysystemową?
  • Odpowiedz
@vartan: peowiec szkalujący uczciwie pracujących ludzi tylko dlatego, że są niżej na drabinie spolecznej? Nie może być, jak to możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz