Wpis z mikrobloga

Dell Latitude 7390. Używa ktoś takiego laptopa? Wszystko ok? Warto wziąć poleasingowego za ok 1000zł z 16GB RAM, 480GB SSD? USB-C jest w standardzie thunderbolt czyli jednym kablem można podłączyć zasilanie, zewnętrzny monitor i inne urządzenia USB?, ma wbudowany modem 4G? Czy jest możliwość jego wymiany na 5G w przyszłości?

https://www.x-kom.pl/p/416137-notebook-laptop-133-dell-latitude-7390-i5-8350u-8gb-256-10pro-fhd-fpr.html#Specyfikacja

#laptopy #dell #korpo #praca #biuro #it #informatyka #studia
#pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@ChristianHorner: ale to znaczy że ten procesor i5 8 generacji już nie nadaje się do w11? Łapie zadyszkę na rozbudowanych www, officach, chmurach, excelach, makrach i na tego typu biurowych sprawach?

A jak z połączeniem monitora i zasilania po USBC? Chcę go położyć pod monitorem, pracować na klawiaturze i touchpadzie laptopa, monitor powyżej.
  • Odpowiedz
@niedasieukryc: wg mnie warto, sam uzywam, moja żona - wampirzyca też używa a i córce z czasem kupię podobny sprzęt. Nawet jak się popsuje, o ironio, na amen, to za cenę jednego masz trzy czy cztery takie. Akumulator sobie wymienisz i jazda. Tylko nie licz na to, że na tym pograsz. Seria latitude to sprzęt biznesowy i najwięcej, co te komputery pewnie w życiu robiły to wyświetlanie YouTube u Małgosi,
  • Odpowiedz
@niedasieukryc: jeśli egzemplarz który cię interesuje ma 4-rdzeniowy procek to będzie więcej niz wystarczający do każdej pracy biurowo-programistycznej. Tego lapka nigdy nie miałem, więc do modemu 5g ciężko mi coś powiedzieć. Ale telefonu bez 5g jakoś używam i na neta przez LTE w dużym mieście nie narzekam więc myślę, że modem 4g będzie też całkiem ok
  • Odpowiedz
@niedasieukryc: modem wbudowany (nie każdy egzemplarz ma, ale jak ogłoszenie na które patrzysz na wpisane o nim info to powinien być) to taka mała płytka wielkości SSD 2240, nawet tego samego slotu używa co SSD M2. Co do podłączenia monitora i zasilania jednym USB C się nie wypowiem, nigdy nie używałem takich setupow
  • Odpowiedz