Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
@power-weak: Nie wiem kogo oni tutaj brali, 18 latkowie jeszcze rosną, a w krajach zachodnich jest w cholerę Turków, Algierczyków itp. którzy genetycznie są niżsi od rdzennych Europejczyków. To samo z Niemcami, no biały 25letni rdzenny Niemiec nie ma 180,5.
@ArmandoBroja jeszcze Bośnia i Hercegowina Czarnogóra i Islandia mają średni wzrost na poziomie 182cm+ i to chyba tyle (No i Bośnia i Hercegowina to nie jest państwo zachodnie co do Czarnogóry to nie wiem czy można uznać nią za Zachód)
@Marktrel299: Mam radę. Weź pojedź do Berlina na jakiś uniwerek (mimo że studenci są średnio wyżsi) i z miarką zawieszoną na 180 cm mierz rdzennych Niemców.
Gwarantuje Ci że średnia nie przekroczy tego pułapu lub o kilka mm w najlepszym razie
Ja jestem wyższy od większości studentów w wojewódzkim a młodzi Niemcy nie są średnio wyżsi od młodych Polaków
@power-weak: Czarnogóra to maleńkie państwo,Bośnia też nieduże więc i łatwiej średnią wysoką utrzymać niż w takim USA. Co do Estonii-we wrześniu byłem w Tallinie i minimalnie wyżsi od nas. Natomiast w Tiranie czułem się jak wzrostak to co dopiero tytułowy Broja 191 cm który stamtąd pochodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do gołodupstwa to pracowałem od końca liceum a teraz zakładam gastronomię typu fast food za zaoszczędzone
Pieniądze nie podniecają kobiet bo kobiety same pracują i zarabiają,mają nawet firmy. To nie XIX wiek...


@ArmandoBroja: Nie ma nic do rzeczy, kobiety lgną to facetów lepiej zarabiających, o wyższym statusie, kobieta może milion dolarów rocznie zarabiać i będzie chciała faceta który będzie zarabiał 2 milliony, a im więcej zarabia tym bardziej będzie gardzić mało zarabiającymi facetami.

W żadnym kraju na zachód od nas poza Holandią średnia młodych nie wynosi 182
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?


@ArmandoBroja: Powiedziałbym, że robią to dla kasy bo tak jest na zachodnim yt ale u nas to nisza która na siebie nie zarabia więc nie.

Dlaczego to robią? Częściowo to cope ale też żyli w innych
@ArmandoBroja No wiadomo w stolicy ludzie pewnie są trochę wyżsi więc może z stąd ta różnica bo według tamtego źródła Polska i Estonia mają tą samą średnia wzrostu plusem dla Polski (Polska 180,69 a Estonia 180,34) no i życzę powodzenia w biznesie :D
@Marktrel299

W żadnym kraju na zachód od nas poza Holandią średniamłodych nie wynosi 182 cm nie mówiąc o 185 bo tyle toma może 20-25% młodych Polaków max. Czarnogóra 183,30cm, Bosnia 182,47,Islandia 182,10, Dania 181,19, Łotwa 181,17, Słowacja 181,02Słowenia 180,98, Ukraina 180,98, Chorwacja 180,76


powinieneś napisać kraje które średni wzrost to 182cm+ bo taka Łotwa Słowacja Słowenia Ukraina I Chorwacja mają poniżej 182
@janciopan

Blackpill zawsze tam był tylko że w takich czasach PRL nie było zbytnio wybory partnera więc ludzie brali kogokolwiek nawet jeśli go nie kochali bo przecież "Rodzina to obowiązek" tak się wtedy mówiło i to pomimo że powinno być na odwrót bo przecież komunizm być przeciwny tradycyjnym wartościa którym z pewnością jest posiadanie rodziny
@Marktrel299:
1. COPE
Chyba gold diggerki. Wszystkie statystyki pokazują że zdecydowana większość związków to takie gdzie facet zarabia niewiele więcej od kobiety. Gdyby tak było jak mówisz to
A) Jeff Bezos byłby co tydzień z inną
B) 20-latki spotykałyby się z 50-latkami z hajsem
2. Już mówiłem że te liczby to estimate height więc nie można brać ich w 100% na poważnie ale z tego przedziału co wymieniłeś-Czarnogóra ma 620k mieszkańców,Bośnia
@janciopan no właśnie to też mnie zawsze zastanawia na logikę Po komunizmie Kościół i wartości rodzinne powinny być zniszczone a potencjalnie po upadku komunizmu to wszystko powinno się odradzać tymczasem stało się zupełnie na odwrót

Ale polacy to taki naród - pod butem jak nie mamy szans to jesteśmy zgrani jak dasz trochę wolności to każdy jest sobie wrogiem.


A to to jest po prostu w 100% prawda