Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
  • Odpowiedz
  • 2
@Eugeniusz_Zua: Jedyne do czego może doprowadzić redpill to zajechanie się na plantacji czyli tych wszystkich kursów tańca,siłowni i w korpo bo trzeba maksować-tak mentor PUA mówił. I mówił też że nie można pokazywać uczuć tylko trzymać Delmę. A potem dziwią się czemu tyle samobójstw i depresji.
Jak laska Cię nie chce to nawet jakbyś jej płacił 100 tysięcy miesięcznie dalej będzie Tobą gardzić. Robienie wszystkiego pod cipę i wmawianie sobie
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: a weź szkoda gadać. Chłopy w wieku 50 lat to już zmęczone życiem otyłe Janusze. Nawet taki ultra chad jak Clooney w okolicach 50 zaczął się sypać. A mowa o gościu o top tier genach w skali wielu pokoleń.
Te głupoty o znaczeniu stylu to chyba skopiowali z babskich grupek fb tam lubią pisać takie brednie. Wyjdź na ulice, najlepsze sztunie chodzą z oskimi w koszulce z potężnym logo
  • Odpowiedz
  • 1
@Eugeniusz_Zua: Każdy hot gość i to nieważne czy Clooney,Brad Pitt,David Gandy,Lachowski,Dolph Lundgren,Beckham,DiCaprio,Cavill,Brendan Fraser,Christian Bale czy CR7 po 30 wygląda gorzej niż w młodości
Do 33-35 Ci topowi faceci jeszcze się trzymają ale potem już zjazd
A zwykły chłop to już w wieku 25 lat często bebzon i zakola
  • Odpowiedz
  • 2
@Eugeniusz_Zua: Jeszcze dodam że bawią mnie redpillowe kocopoły że "kobieta nie chce być z Tobą tylko z tym co masz czyli status I pieniądze"
No tak bo tylko bogaci ze statusem są w długoletnich związkach,mają dzieci itd.
Wcale nie jest tak że seba na bezrobociu czy na minimalnej ma gromadkę dzieci a Warszawski adwokat,korposzczur czy programista nie
A już jak typ powiedział że pieniądze zostają na zawsze to XD
Wcale
  • Odpowiedz