Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
  • Odpowiedz
@power-weak: jop, wiadomo że generalizuje i to są słowa randoma z neta. Jakbym studiował psychologię to pewnie napisałbym pracę licencjacką w stylu studiowanie psychologii i zaburzenia bo lubię wkładać kij w mrowisko. Sam jestem ciekawy jak częste statystycznie jest to zjawisko
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: różnie to bywa, kiedyś bym się zgodził bo też miałem obsesyjną potrzebę szukania prawdy tylko cope ma też swoją rolę- chroni przed załamaniem i/lub samobojstwem . Teraz powiem tak; czy copujesz czy nie i tak umrzesz na końcu
  • Odpowiedz
Proporcje mają znaczenie


@ArmandoBroja: proporcje ale które? Proporcje sylwetki, zwłaszcza szerokość ramion do pasa.

lepiej jest mieć długie nogi i krótki tułów niż na
  • Odpowiedz
@janciopan: Żadna kobieta się nigdy nie przyznaje, że leci na kasę, a teraz ile znasz tych kobiet które tyle zarabiają i są z przystojnymi magazynierami albo dostawcami pizzy?

Multimilionerów nie zostawiają,really?


@ArmandoBroja: No jak już, to multimilionerzy zostawiają je dla młodszych
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: z mojej strony EOT, bo tak jak napisałem, jesteś na poziomie wiedzy pierwszego wyniku w google po odpytaniu o kilka pojęć. Nie jestem zainteresowany przekonywaniem ciebie. Spokojnej soboty.
  • Odpowiedz
  • 2
@Marktrel299: Ta,będę podawał dane na portalu ze śmiesznymi obrazkami xDD,powiem tyle że Gosia i Paulina
Przecież pisałem że kobiety zazwyczaj są w związkach z partnerami którzy zarabiają nieco więcej lub podobnie,upośledzony jesteś? Pisałem że zdarzają się przykłady prawniczki z szeregowym ale też I starych grubych zakolaków z modelkami
Napisałem co widzę a jak wolisz żyć w wyparciu to Twoja wola
Ja idę z dziewczyną i z ziomkami na miasto,bajo
  • Odpowiedz
  • 2
@Marktrel299: Oczywiście jedyny przykład redpillowców to DiCaprio xDDD
Jeden z najbogatszych i najsławniejszych ludzi na ziemi
No są bo im za to płacą i co z tego? Nie chciałbyś dostać kasy i poopalać się na jachcie?
  • Odpowiedz
  • 3
@kosmita: Pod względem zasobów i statusu tak ale nie ma to znaczenia o ile nie jesteś aktorem Hollywoodu
Pod względem garderoby-Julka wybierze Oskarka w bluzie z kapturem niż Rollo Tomassiego w garniturze a i tak większość boomerów nie ma stylu I gustu
Fizycznie choćby się skały zesrały stary pryk nigdy nie będzie równie przystojny co młody
Te badania o których mówisz to zwykły redpillowy cope pod tezę i bredzenie o jednostkowych przykładach
Pod względem tego co potrafisz z kobietą-stary pryk tyle potrafi że często nawet jego żona już mu nie daje lub chłopu nie staje/nie ma energii
Wg statystyki najczęściej różnica wynosi od roku do dwóch,najatrakcyjniejsze kobiety to 20-23 lata i gówno mnie obchodzą
  • Odpowiedz
Pod względem zasobów i statusu tak ale nie ma to znaczenia o ile nie jesteś aktorem Hollywoodu


@ArmandoBroja: nie rozumiesz co oznacza EOT?

W kraju tak zabiedzonym jak Polska status materialny robi robotę, przynajmniej jeśli chodzi o okazjonalny
  • Odpowiedz
  • 2
@greenbong: A typ nie jest w stanie uwierzyć że z młodym przystojnym gościem ponad 180 cm
chciała uprawiać seks dziewczyna która startowała w zawodach miss gdzie biorąc pod uwagę liczbę województw i liczbę kandydatek takich są setki
Widać że jedyne kto z nim chciał współżyć była jego ręką ewentualnie kołdra
Na pewno z takimi umawiają się 50-latki z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Skin-ef: Wiem ale też taki był mój zamiar-skonfrontować się z kołperami
Niech typ pokaże mi jedno badanie z którego wynika że kobiety w wieku 20-25 lat marzą o seksie lub związku z 38-latkiem
Mogę zrobić sondę i przepytać młode dziewczyny z całej Polski i poza typiarami z daddy issues żadna w tym przedziale nie zechce nawet 35-latka nie mówiąc o starszym
Siedzę teraz w gronie znajomych,wszyscy z dziewczynami-wyszedłem tylko napisać
Wszyscy w tym samym przedziale wiekowym
Idziemy Krakowskim Przedmieściem i
  • Odpowiedz
  • 2
@Marktrel299: No faktycznie,idealny związek-75 latek z 27 latką xDD
I czego to dowodzi? Że jeden ze 100 najbogatszych Polaków ma trophy girl? Z taką kasą mógłby codziennie pozować z topowymi laskami z Roksy-uczucie tak samo udawane
Stary facet ma peak atrakcyjności bo jeden na milion z nich ma kasę by płacić setki tysięcy młodej kobiecie za przebywanie z nim gdzie ona na pewno czeka aż on umrze
Robienie #!$%@? z
ArmandoBroja - @Marktrel299: No faktycznie,idealny związek-75 latek z 27 latką xDD
I ...

źródło: Screenshot_20231014-220307_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: Masz Strasbourgera, Korwin Mikke, takich przypadków jest więcej.
Nikt nie twierdzi, że fizycznie 70 latek jest atrakcyjniejszy od 20 latka, tylko że u mężczyzn liczy się i wygląd i status i pieniądze, a nie sam wygląd, stąd SMV to bardziej wartość na rynku matrymonialnym, a nie na 1-nocne ruchanie, chociaż różne badania też pokazują, że kobiety z biedakami mają opory się nawet okazjonalnie ruchać. Przedstawiasz kobietom tego samego faceta
  • Odpowiedz
  • 1
@Marktrel299: To ciekawe co mówisz bo największy chad jakiego poznałem jest zwykłym mechanikiem.
A żony Strasburgera i Korwin-Mikkego mają prawie 40 lat a czyż redpill nie głosi że kobieta w wieku 30 lat zderza się ze ścianą i szuka betabankomatu? I że wartość kobiety w wieku 30+ lat jest minimalna w porównaniu do 20-stki? Odpuść,pieniądze nie mają niemal żadnego znaczenia.
Podajesz przykład 35-letnich kobiet w związkach z bogatymi staruchami gdy młode płodne Juleczki rozdziewiczają ich rówieśnicy chodzący do szkoły i żyjące z kieszonkowego-nie ośmieszaj się.
Gdyby status,wiek i pieniądze miały znaczenie takie pary spotykałbym codziennie a nie wyliczał kilku odchyłów.
To ja Ci coś powiem:
Ashton Kutcher-żona 15
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita: "Research involving more than 200 men and women revealed that people whose legs are 5% longer than average are considered the most attractive, regardless of their gender."
"Women are attracted to men with a nice pair of long legs because they appear healthy and wealthy. Men have always been attracted to women with a nice pair of legs. But it now seems the opposite is also true. A study
  • Odpowiedz