Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
@power-weak: Powiem Ci też że bzdurą jest mówienie że młodzież jest niebywale wysoka,mówią to chyba osoby co patrzą na pojedyńczych i wyciągają wnioski o jakiejś średniej 185 xD
Ja w klasie licealnej (02') byłem wyższy od pięciu,niższy od czterech,jeden mojego wzrostu. Chodzę koło szkół średnich i jestem wyższy od większości. Imo średnia młodych to jakieś 179 cm rano z haczykiem (w jakimś badaniu było 178.7 cm) a jak ktoś podaje 180.7
@ArmandoBroja

Te badania pokazują chyba średnia wzrostu 19-latkow czy jakoś tak zagaduje że średnia wzrostu wśród takich to jest te 180cm resztą ty też jesteś młody a masz 180cm więc tak mi się wydaje że taka jest średnia wśród 19 Latków
@power-weak: No wiesz-180 cm do dwóch godzin po wstaniu to jakieś 178.5 cm popołudniu czyli niski manlet xD
Na pewno 180 nie jest poniżej średniej nie mówiąc o jakichś stwierdzeniach typu średnia 185 czy 190 bo to chyba u bramkarzy w drużynach piłkarskich hah
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika


@ArmandoBroja: Z punktu widzenia redpilla, to tryhardujesz i dziwisz się, że masz dziewczynę. To usiądź na dupie, nie uprawiaj sportu 3 lata i zobaczymy jak długo dziewczyna dla bezrobotnego studenta gównokierunku będzie. To pierwsza sprawa, druga kwestia, kobiety zawsze rzucają fajniej wyglądającego typa (potencjalnie ciebie), dla kogoś bogatszego, jak się orientują, że mogą to zrobić, 20 latka może jeszcze nie mieć takiego
@power-weak: A przeciętny młody chłopak ma 190 cm wzrostu,vifon I twarz jak młody Brad Pitt
Source: trust me bro
Tak serio to mało kto ma i wzrost i proporcje i twarz i włosy
Ja jestem szczęściarzem i w życiu nie zamieniłbym się na 190 cm ale do tego łysienie w młodym wieku
Wiem że są przeszczepy,fin itd. ale tyle zapier@.lać i wydawać by mieć to co ktoś ma na start jest
@Marktrel299: 1. Ja w życiu widziałem jak laski rzucały dobrze zarabiających 30-letnich gości dla młodszych gołodupców więc bym się tak nie rozpędzał. Pieniądze nie podniecają kobiet bo kobiety same pracują i zarabiają,mają nawet firmy. To nie XIX wiek...
Mam znajomą prawniczkę z chatą po rodzicach w stolicy,jej chłop jest szeregowym żołnierzem-są razem od 5 lat a w przyszłym roku wesele
2. Zawsze słyszę Mike'a Tysona,dzisiaj poniżej 180 cm ciężko przebić się