Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
  • Odpowiedz
Jeff Bezos byłby co tydzień z inną


@ArmandoBroja: Poczytaj sobie o wyspie Epsteina. O życiu Bezosa nie wiemy nic, więc nawet nie ma sensu komentować, on może być w szczęśliwym monogamicznym związku, a może ruchać 20 modelek dziennie, ma takie i takie możliwości.

B) 20-latki spotykałyby się z 50-latkami z
  • Odpowiedz
  • 3
@power-weak: Za komuny
1) nie było Tindera więc i takiej konkurencji
2) takich wymagań
3) ludzie mniej dbali o wygląd
4) Była bieda do 2004 roku więc przy ogromnym bezrobociu taki Janusz Tracz miał pole manewru. Teraz pieniądze są pięciorzędne bo ogólnie społeczeństwo jest znacznie bogatsze i wiele młodych kobiet zarabia przyzwoite pieniądze a nawet jeśli to rodziców bogatych albo betabankomat się znajdzie co zapłaci za to czy owo xD
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: Zgadzam się i jeszczem powiem jedną rzecz - zarabiam bardzo dobrze, znam ludzi którzy zarabiają jeszcze lepiej. Kiedyś patrzyłem na zarobki swoje i według statystyk byłem w top 5% najlepiej zarabiających polaków. Czy to się przekłada na zainteresowanie moją osobą i moich kolegów? Nic a nic.

Teraz musisz być naprawdę bogaty - drogie bryki, apartamentowce, korwa nie wiem helikoptery, żeby zaimponować laskom.

I kumple którzy poznali swoje dziewczyny jak
  • Odpowiedz
  • 2
@Marktrel299: No dobrze ale ja mówię o związkach a nie o ruchaniu dziwek
Nie trzeba być Bezosem by pójść na Roksę natomiast ja na przykład "jestem zbyt młody I zbyt przystojny by musieć za to płacić"
Dla mnie ktoś kto płaci za jakieś kolacje w restauracji to bankomat i każda rozsądna kobieta zostawi takiego przy pierwszej lepszej okazji bo on sam siebie nie szanuję
Te które spotykają się z tymi
  • Odpowiedz
@Marktrel299 W przypadku Francuzów to raczej to nie chodzi o Imigrantów bo Francuzi to lud Romański a ludy Romańskie to raczej są średnio niższe od Germanów i Słowian Co to UK to to może być prawda aczkolwiek możliwe że Po prostu Brytyjczycy są Po prostu niżsi od innych ludów Germańskich i Słowiańskich jakiegoś powodu
  • Odpowiedz
  • 2
@janciopan: No właśnie a ilu gości jest bogatych w wieku 18-35 na poziomie Patrick Bateman? Z kilkuset w Polsce
Mam dwóch świetnie zarabiających znajomych przed 30-jeden zarabia 25k i tylko divy
Drugi 40k ale ma seks bez płacenia bo ze 185-187 cm i jest całkiem przystojny
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja: Youtuberzy są bogaci i mamy pandoragate bo jak laski miały te 14-16 lat to kasa i status sprawiały że chętnie z youtuberami siedziały a teraz mają ponad 20 lat i wychodzi, że czuły się zgwałcone.

It's over for redpill.

Nawet hugh hefner po śmierci, te wszystkie laski które sypiały z nim dla kasy, zaczeły gadać że to chory zwyrol.

Jak masz kasę i nie chcesz problemów chodzisz na dziwki
  • Odpowiedz
  • 2
@janciopan: Poza tym skąd dana laska ma wiedzieć że dużo zarabiasz? Na czole masz wypisane?
A jeśli chodzisz obwieszony dolarami to wystawiasz się na odstrzał,mało to wyłudzeń finansowych?
A łatwiej mieć ładną buzię i 180 cm+ niż helikoptery i wieżowce jak Trump
  • Odpowiedz
@janciopan Według mnie: (z punktu zachodniego świata)

Bluepill- Dawanie sztucznej nadziei truecelom którym już nić nie pomoże

Redpill: Dawanie sztucznej nadziei Normikom 5/10 na zdobycie jakieś dziewczyny
  • Odpowiedz
Redpill ma wartość ale w biednych krajach, od jakiegoś czasu w krajach zachodnich redpill po prostu się zdezaktualizował. Kobiety mają kase i status a jako grupa są lepiej wykształcone i zarabiają wiecej od facetow (dane z usa).


@janciopan: Z tym, że kobiety jak mają więcej kasy i wyższe wykształcenie, to wcale nie rezygnują z tych atrybutów u faceta. Kobiety które nie znajdują faceta na odpowiednim poziomie, po prostu zostają singielkami,
  • Odpowiedz
@Marktrel299: Nie rezygnują ale ten próg staje się absurdalny do poziomu no bycia milionerem. Pewnie oglądałeś "oszusta z tindera" tam gościu dosłownie udawał bogacza żeby wyrywać laski i też w tym kierunku redpill poszedł - nie możesz być zwykłym gościem z wyższej klasy średniej o nie, musisz być napakowaną małpą obwieszoną złotem z czapeczką gucci za 20 tysięcy dolarówy a i tak wyrywasz głównie jakieś no nie oszukujmy się kur-wiszony
  • Odpowiedz
Dla mnie ktoś kto płaci za jakieś kolacje w restauracji to bankomat i każda rozsądna kobieta zostawi takiego przy pierwszej lepszej okazji bo on sam siebie nie szanuję


@ArmandoBroja: No raczej multimilionerów nie zostawiają. Dlaczego niby rozsądna kobieta miałaby zostawiać gościa który może jej i jej dzieciom zapewnić życie na dobrym poziomie? xD

Te które spotykają się z tymi sugar daddy to zwykłe szlaufy i nie chciałbym z taką mieć nic
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja Też tak uważam Bluepill jest po prostu śmieszny według mnie i z wiekiem raczej się z tego dorasta za to z Redpillu jest inaczej tym się stajesz często dlatego że trudno jest ci się pogodzić z Prawdą jaka jest Blackpill więc stajesz się Redpillowem który daje jakieś głupie Rady incelom + że w tym świecie jest dużo Normikow Według mnie najlepszy nie jest Blackpill a Whitepill (czyli Blackpill bez Depresji
  • Odpowiedz
@Marktrel299: Przykład mojej siostry bo ona jest typową julką swojego pokolenia (lewicowa i tak dalej).

Skończyła i ma wyższe wykształcenie. Zarabia przeciętnie ale na tyle dobrze, że teraz była 2-3 miesiące w podróży po europie zachodniej i sobie pracowała. Kupuje sobie co chce praktycznie. I myślisz, że ona wybiera facetów zgodnie z statusem i kasą? No nie bo po pierwsze mało jest facetów którzy mają wyższy status od niej, ona
  • Odpowiedz