Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
  • Odpowiedz
@dzikop

w redpillu nie chodzi nawet za bardzo o kasę i status, tylko tłumaczy jak ogólnie obchodzić się z kobietami


Często te "obchodzenie się z Kobietami" to bardziej w sposób Muzułmański( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@power-weak: No hipergamia. Jestem po 30 i niedawno nawet byłem z laską co miała 20 lat i nazywała mnie później swoim tatuśkiem, typowa laska z daddy issues i najbardziej porąbana osoba jaką poznałem, że aż się jej bałem pod koniec trochę. I tyle z tego gówno redpilla nad którym niektórzy sie spuszczają.
  • Odpowiedz
  • 2
@Marktrel299: Multimilionerów nie zostawiają,really? Rozwody tam są nie rzadsze niż w klasie średniej. Co do tych miss to za przeproszeniem ale kocopoły pierniczysz bo tak się okazuje że znam bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwie miss,z mojego rocznika i z mojego miasta są. Miejsca na wojewódzkich konkursach zajmowały. I nie zgadniesz-są teraz z przystojnymi gołodupcami +/- 3 lata
Więc naprawdę wsadź sobie gdzieś te dowody
  • Odpowiedz
  • 2
@janciopan: Bogaty chad>biedny chad>>>>>>>>>bogaty przeciętniak czy brzydal>>>>>>>nic>biedny przeciętniak lub brzydal
Pieniądze działają tylko gdy kobieta ma do wyboru bogatego chada i biednego chada
Ale wtedy just be 20-25 letnim miliarderem z zarysowana szczęką,ładną twarzą i 190 cm bro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@power-weak: Studentka psychologi (nieironicznie), jak ją lepiej poznałem to powiedziała, że jak była w gimnazjum to się cięła. Katoliczka z większym licznikiem partnerów seksualnych ode mnie. Później mi powiedziała, że kiedyś podejrzewała u siebie bordera.

Sam ją poznałem w okresie gdy byłem na dnie życiowym i tak myślałem, że coś jest nie tak ale może to ten typ który leci na "poharatanych" przez życie ludzi.

Jak ją rzuciłem to mi
  • Odpowiedz
  • 2
@janciopan: Tak wygląda ten peak smv i lecenie na dojrzałych mężczyzn
Wystarczy popatrzeć na wykres teścia wraz z wiekiem-przeciętny 35-latek jest w zasadzie kastratem w porównaniu do 20-latka
Tak samo ze zdrowiem,wyglądem czy kondycją
Laski nie chcą dziadka z kasą,ile można powtarzać
Sam widzę opisy typu "bądź max. 3 lata starszy"
Nigdy nie widziałem na Tinderze opisu "jeśli nie jesteś programistą 15k nawet do mnie nie pisz" albo "prawdziwy mężczyzna zaczyna się od
  • Odpowiedz
@power-weak: W necie piszą często, że studentki psychologii są walnięte i na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że u mnie to była prawda. Ja jej nawet mówiłem dziewczyno ty nie możesz leczyć ludzi, napraw nawet siebie a ona, że w tym zawodzie trzeba oddzielać bycie sobą od pracy czy coś takiego.

Ona nie była zla ale była bardzo niezrównoważona co jest oczywiste jak się o tym pomyśli bo wtedy sam byłem
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita:
1. Proporcje mają znaczenie-lepiej jest mieć długie nogi i krótki tułów niż na odwrót
2. Nie czerpię z nich wiedzy bo,jakbyś doczytał-dowiedziałem się o redpillu bardzo niedawno,w zasadzie parę dni przed napisaniem tego wpisu zobaczyłem kto to w ogóle jest
3. Nastolatki nie są w związkach formalnych (zazwyczaj) ale bardzo często w nieformalnych tak
4. To nie kobiety tak wybrały tylko pijany Rollo Tomassi taki wykres naszkicował i wszyscy redpillowcy uznali za prawdę objawioną. 50-latek atrakcyjniejszy od 20-latka xDDD
Jeśli peak smv kobiety wynosi 20-23 lata to faceta około 25. Żadne 30 a już tym bardziej 35
  • Odpowiedz
@janciopan

Interesujesz się rzeczami które cię przeważnie dotyczą


Nie w moim przypadku XD np: Pomimo tego że jestem Aseksualny i Aromantyczny to interesuje się Blackpillem a w teorii nie powinienem bo przecież i tak nie potrzebuje dziewczyny i Seksu
  • Odpowiedz
  • 2
@power-weak: Mnie bezpośrednio nie dotyczyła 3 Rzesza ale lubię poczytać o Operacji Barbarossa czy Stalingradzie,byłem na przykład w bunkrze Hadolfa Itlera
Zawsze lepiej znać prawdę niż żyć z jakimiś farmazonami typu 20-letnie miss pożądające 50-letnich typów z bebzonem i zakolami bo "kase majom"
  • Odpowiedz