Wpis z mikrobloga

Heja heja dziki Alfa. Taguję #redpill #blackpill
O mnie tyle: o śmiesznych pigułkach dowiedziałem się z filmiku @Feniks_Alfa z tej debaty,kumpel mi podesłał. Mądrze pisali w komach userzy Kakashi czy Łukasz S.
Pierwszy raz wchodzę na Wykop ale myślę że to dobre miejsce by napisać to co chcę. Do tamtej pory żyłem w błogiej nieświadomości tych wszystkich piguł. Mam 180 cm wzrostu wieczorem,21 lat,twarz 7/10,gęste włosy beż zakoli,dobre proporcje (długie nogi) i tę słynną szczękę chada. Czyli raczej definicja #oskarek tutaj
Od 2 lat żyję w szczęśliwym związku a wcześniej było wiele spotkań z Tindera. Aktualnie jestem bezrobotnym studentem gównokierunku a wcześniej jakieś gównoprace na zlecenie. Do rzeczy-pękałem ze śmiechu z tego gościa boomera puasa. Poszerzanie obręczy barkowej przy 175 cm (w miarę średniego wzrostu wg niego) i dyscyplina na brzydką twarz xDDD
Nawet nie chodziłem na siłkę,za to boks,biegi,rower i kalistenika
Powiem tyle: wszystkie laski jakie spotykałem od Tindera po irl pytały czy mam 180 cm (tzn. na żywo widziały a wyglądam na jeszcze wyższego przez proporcje i wyprostowaną postawę) i mówiły że to pierwsza rzecz na co zwracają uwagę po zdjęciu twarzy na Tinderze. Fakty są takie że gdybym był parę cm niższy odpadłbym u wszystkich z którymi się spotykałem,niezależnie nawet od mordy.
Myślałem że ten typ to jakiś odchył ale zrobiłem research co to ten cały redpill. I kisnę z jakiegoś trzymania ramy (xDDD),siłowni,barbera,peaku smv,statusu,pieniędzy,odbijania shit testów i tak dalej. To jakaś odklejona sekta.
Odpowiedźcie mi proszę:
1) Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?
2) Dlaczego faceci spotykają się z dziewczynami w swoim wieku (moja jest rok młodsza) a nie faceci 40 lat z dziewczynami 20 lat?
3) Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?
4) Dlaczego ten peak smv to 38 lat (z wykresu) a nie 70 lat? W końcu 70-latek to już w ogóle ma zasoby i status. Moja koleżanka 26 lat jak ją o to spytałem powiedziała że seksualnie nawet nie spojrzałaby na chłopa 35 lat chyba że wyglądałby jak David Gandy. I że wolałaby 70-latka z kasą niż 40-latek z kasą bo ten pierwszy szybciej umarłby to raz a dwa że nie musiałaby się zmuszać do keksu z nim xD
5) Dlaczego ludzie z tym statusem i sławą są częściej rozwodnikami niż zwykłe normiki? Dlaczego są tutaj programiści incele? Dlaczego prezydent RP w peaku smv ma żonę 50 lat (20 lat po ścianie)? Dlaczego faceci po 30 są grupą popełniającą samobójstwa najczęściej?
Moim zdaniem liczy się wygląd twarzy,wzrost,charakter,zbliżony wiek i poglądy. Nothing more nothing less.
Jestem ciekaw odpowiedzi redpillowców,dla mnie te PUA i Redpill zwykły scam jak te kołcze biznesu typu Sukces.Pl
Są jakieś statystyki na blackpilla a redpill? Na bazie chłopskiego rozumu i mizoginii.
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArmandoBroja

Dlaczego tacy jak Carrioner,Szarpanki z życiem,DSM,Roman Warszawski robią to wszystko o czym mówi redpill i są starymi sfrustrowanymi incelami a ja nie robię NIC z tego i mam laskę tak jak moi inni koledzy?


Hymn nie wiem bo masz mordę 7/10 I wzrost 180cm?
  • Odpowiedz
  • 1
@power-weak: Ale nie trzymam ramy,nie chodzę na siłownię,nie mam kasy i statusu,wieku 35+ i tak dalej. Czyli jestem zaprzeczeniem redpilla więc powinienem być incelem a pierwszy seks uprawiałem za małolata...
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja

Ale nie trzymam ramy,nie chodzę na siłownię,nie mam kasy i statusu,wieku 35+ i tak dalej. Czyli jestem zaprzeczeniem redpilla więc powinienem być incelem


No właśnie o to mi chodziło że po prostu masz mordę 7/10 I Wzrost 180cm Ten całe Redpillowe gadanie to można sobie do dupy wsadzić (za przeproszeniem) i ty jesteś dowodem na to że Blackpill jest prawdziwy
  • Odpowiedz
  • 2
@power-weak: Powiem Ci jeszcze że mnie rozbawiło jak Endrju Tejt gada o tym byciu Alfą
To dlaczego nie znam żadnej kobiety która mówi że podoba jej się Tate? A znam fankę Cavilla zaś on jest trochę geekiem heh
  • Odpowiedz
  • 4
@power-weak: Jednej rzeczy mnie życie nauczyło-nie ma czegoś takiego jak średni wzrost u faceta. Albo masz 180 cm i jest to akceptowalny wzrost albo 178 cm i niżej czyli za niski. Nie poznałem nikogo 179 cm haha
Co do moich przyjaciół:
Jeden 189 cm,twarz 4/10 aseksualny
Drugi 180 cm,twarz 7/10 w związku od 18-stki (ma 24)
Trzeci 175 cm,twarz 5-6/10,sam (ma 21)
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja

Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wieku 1X czy 2X a nie 45 czy 50 gdy mają kasę?


Bo wtedy jest najłatwiej bo 1: jesteś młody 2: w szkole czy na studiach jest łatwiej poznać ludzi niz w świecie dorosłym Mężczyzna nadal może wyglądać dobrze w wieku 45 i 50 lat ale wtedy będzie mu trudno znaleźć kogoś bo większość młodych Lasek woli młodych niż starych no chyba że typ
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja

Jeden 189 cm,twarz 4/10 aseksualny


Tak się składa że sam jestem Aseksualny i jeszcze Aromantyczny Aseksualność nie oznacza tego że ktoś nie chce partnerki bo to jest pociąg romantyczny nie seksualny Aseksualności nie odczuwają pociągu seksualnego co po prostu oznacza że nie czują potrzeby seksu czy też nie lubią tego (Aseksualność to jest spektrum i każdy aseksualista będzie inny) w przypadku twojego kolegi to ta Aseksualność to jest bardziej na
  • Odpowiedz
  • 1
@power-weak: O proszę,jest trochę asów na tym świecie. Kolega zadowolony z życia mimo średniej cery i problemów z kręgosłupem. Mówi nawet że wolałby mieć ze 185 więc chyba to mit że trzeba mieć że dwa metry by być tym mitycznym chadem choć gdybym miał wybór to 190 bym przytulił,dominacja samym rozmiarem. Na boksie leję karków 175 cm a mam właśnie problem z takimi 190 cm tyczkami
  • Odpowiedz
  • 1
@power-weak: W boksie jest chyba najważniejszy. Ja przy 181 cm rano ważę około 70 kg a to nie są i tak super warunki gdybym miał jechać na zawody. Tacy Callum Smith czy Gilberto Ramirez ważą parę kg więcej ode mnie a ponad 190 cm wzrostu. Kark z siłowni 172 cm 85 kg nie ma szans bo nie ma ani zasięgu ani wydolności (najczęściej)
  • Odpowiedz
@ArmandoBroja Według mnie 175cm to ok wzrost ani nie niski ani nie wysoki jeśli jesteś jeszcze do tego Aseksualny i Aromantyczny to taki wzrost jest dobry (bo nie potrzebujesz jakieś partnerki i seksu) no chyba że trenujesz box poniżej 170cm to jesteś tak zwanym "mental" Według mnie choć na wykopie nie ma zgodności co to tego bo wiedziałem tutaj ludzi którzy mówili że "180cm to Teraz jest mentalizm" więc Nie dziw
  • Odpowiedz